Wpis z mikrobloga

Najlepsza pasta na wykopie AD 2019:

A co gdybym ci powiedzial, ze sa mezczyzni, ktorzy pozostaja w voluntary celibate? Nie nienawidze kobiet. Ja nienawidze i nie akceptuje obecnego ksztaltu rynku matrymonialnego oraz obrazu relacji damsko-meskich, dlatego nie jestem czescia tego zgnitego systemu z wlasnego wyboru. Tak, mialem wiele szans bycia czescia tej ukladanki, gdybym chcial, to nadal bym je mial. Nie jest to latwe, place za to bardzo wysoka cene, jednak holdowanie i zycie wg. wartosci gra role nadrzedna w moim zyciu. p0lka jest uosobieniem zenskiego destruktywnego wkladu w obowiazujacy stan rzecz, a ze nazwa na jej meski odpowiednik nie powstala, badz nie przebila sie do szerszej swiadomosci, to juz nie moja wina. Zarowno jedna, jak i druga plec sa czescia problemu.


Trochę się z tego śmieję, ale ci ludzie powinni otrzymać jakąś pomoc.

#przegryw #zwiazki #p0lka
  • 12
@NorskArisk:

Bardzo mądre i dorosłe podeście.


tak, bardzo xD jakieś projekcje o rynku matrymonialnym, wmawianie sobie że nieruchanie to wybór, poklepywanie się po plecach bo stoi się po stronie mitycznych "WARTOŚCI", a na końcu plucie z bezsilności na kobiety xD smutne, żałosne, niedojrzałe. większość facetów z tego wyrasta :)

BTW ciekawe czy 2000 lat temu pod drzewem oliwnym pod jakąś Kapuą młody Marcus siedział i rozmyślał o obecnym kształcie rynku matrymonialnego
wmawianie sobie że nieruchanie to wybór, poklepywanie się po plecach bo stoi się po stronie mitycznych "WARTOŚCI", a na końcu plucie z bezsilności na kobiety xD smutne, żałosne, niedojrzałe. większość facetów z tego wyrasta :)


@NieBojeSieMinusow: xD W punkt.

Taki trochę efekt wyparcia, racjonalizowania sobie #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BTW ciekawe czy 2000 lat temu pod drzewem oliwnym pod jakąś Kapuą młody Marcus siedział i rozmyślał o obecnym kształcie rynku matrymonialnego w Imperium Rzymskim, i jak bardzo Jowisz go oświecił że widzi ten upadek wartości i jest ponad tym, a tak w ogóle to Fawilia to #!$%@? bo mu nie dała na ostatnim święcie Minerwy xD


@NieBojeSieMinusow: @NorskArisk Tak specjalnie dla takich ludzi w wielu kulturach jest mistyczna instytuacja zakonu/klasztoru.
@SmutnyKot:

Twoje podejście do ów cytatu świadczy tylko o tym, że blisko ci do opętanego prymitywnymi instynktami szympansa.


bo albo jest się nieruchającym "z wyboru" mistykiem, Doktorem Manhattanem #!$%@?, albo opętanym prymitywnymi instynktami szympansem xD to bardzo prosta wizja świata. sa szare myszki, p0lki, chady. wszystko da sie oznaczyć etykietką, świat jest czarno-biały xD

@MUDAMUDAMUDA:

dlaczego to nie może być wybór u faceta, a u p0lki z podejściem "albo chad
@MUDAMUDAMUDA:

ale dlaczego według ciebie facet nie ma mozliwości podjąć takiej decyzji?


ma możliwość, ale nie taki jak autor zacytowanego tekstu xD serio chcesz bronić tego manifestu, w którym obok siebie autor pisze, że:

Nie nienawidze kobiet.


a dalej

p0lka jest uosobieniem zenskiego destruktywnego wkladu w obowiazujacy stan rzecz


xD jakieś urojenia o destruktywnym wkładzie, wartościach i ich upadku, a wszystko sprowadza się do wściekłości na kobiety. trudno mi uwierzyć, że