Wpis z mikrobloga

Nie mam dobrych wieści Panowie...
Myślicie, że kobiety gdy skończą 30 lat, to będą się za Wami uganiać, bo będziecie mieli mieszkanie w kredycie i zarabiali 7000zł?
To źle myślicie. Zawsze znajdą Chada który ma tyle co Wy albo nawet więcej. A jak nie Chada to Chadlita.
Urośniecie 20cm do 30 roku życia? Twarz stanie się bardziej atrakcyjna?
Czy może powiększą się zakola oraz brzuch piwny?
Znamy odpowiedź na to pytanie.
W dzisiejszych czasach kobiety robią kariery i często nie potrzebują stałego partnera tylko F-boya, którego mogą sobie załatwić poprzez aplikacje randkowe bez wychodzenia z domu. Nawet jeśli mają 47 lat. Jeśli nie wierzysz, to koniecznie sprawdź moją "Operację Beata".
https://www.wykop.pl/wpis/44931135/operacja-beata-ʖ-nadszedl-czas-opublikowac-moj-cz/
A te które wychodzą za mąż koło 30-stki, bardzo często również mają wysokie wymagania, i dają mało od siebie. Temat ten poruszam zawsze w #przygodyprzyszlejzony .
Oprócz wyglądu istnieje inna strona przegrywu, wcale nie lepsza...
Jeśli jesteś powiedzmy tak jak ja - twarz 5,5/10. wzrost 185cm. Czyli nie jesteś modelem ale gdybyś powiedział, że przegrywasz przez wygląd to byłaby to wymówka. To tutaj zostaje jedna kwestia. Skoro masz te 20-kilka lat (ja 25) i nigdy nie miałeś partnerki to w kwestiach relacji damsko-męskich jesteś na poziomie 7 letniego dziecka. Myślisz, że to jest atrakcyjne? Było już wiele razy na Wykopie, screeny z komentarzami kobiet odnośnie tego co sądzą o "starych" prawiczkach. Jeśli mężczyzna ma 25 lat i jest dziewicem, to znaczy, że stoi za tym jakiś powód. W moim przypadku jest to zespół Aspergera. Więc, czy to przegrywasz przez wygląd czy przez głowę, szanse są nikłe chociaż nie zerowe. To tak jakby uczyć się chodzić w wieku 10 lat albo czytać w wieku 15 lat. To jest opóźnienie rozwoju które zaważy na całym dalszym życiu. Nie jest to jednak zupełnie niemożliwe, oddając sprawiedliwość.
#przegryw #blackpill #redpill #chad #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #wychodzimyzprzegrywu #s----------e #tfwnogf #asperger #stulejacontent
B.....W - Nie mam dobrych wieści Panowie...
Myślicie, że kobiety gdy skończą 30 lat,...

źródło: comment_Qr0L2pFPH0x9sbnzFF5T6oBfn0w6VKHv.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Agbonlahor: Jestem 5,5/10 wedle standartów PSL. Osobiście na ulicy nie widuje nikogo 8+/10 w skali PSL nigdy. Mam znajomych "Chadów" którzy mają ogromne powodzenie a na lookism.net powiedziliby im ze to koniec i umrą prawiczkami, mimo ze patrzac na Polskie społeczeństwo to są bezsprzecznie top 20%.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Bo to prawda. Tyle, że nie top 20% w sensie tylko 8+/10 w wyglądzie wedle skali PSL. Tylko, że top 20% mężczyz w danej populacji. To znaczy, że gdyby na bezludnej wyspie była 1 kobieta i 10 mężczyzn. 9 z nich 160cm wzrostu, a jeden170cm to wybrałaby tego 170cm pomimo iż nie jest wysoki. Jest za to najwyższy ze wszystkich dostępnych mezczyzn.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Agbonlahor: W sytuacji zagrożenia populacji, samica każdego gatunku ma "obwód bezpieczeństwa" pozwalający na kopulację z samcem beta. I to nie są moje domysły. Tak działa natura. 100 000 lat temu nikt nie miał 180cm i nie wyglądał jak model a jakoś ich porządały. Ruszcie głową trochę.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: przede wszystkim morda jest ważniejsza imo, a miałem na myśli sytuację że zostają tam "wrzuceni" na wyspę, a nie że to się dzieje x tysiącleci temu. Poza tym, to nie jest tak że wzrost rośnie od początku pojawienia się homo sapiens. Dlugonodzy murzyni że stepów w tamtych czasach nawet średnio mogli mieć więcej niż 180 cm. I skoro w tamtych czasach kobiety porządały "brzydali", bo innych nie było to
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW chadow jest mniej niż kobiet. To samo w sobie reguluje rynek matrymonialny bo każda kobieta ma potrzebę bezpieczeństwa w związku a pod ścianą coraz bardziej. Dziekuje blackpill zaorany przez redpill matematyka na poziomie 10 latka
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: ale p---------e z tą bezludną wyspą boże XD wybrałaby tego który najbardziej by jej się spodobał prawdopodobnie z twarzy i sylwetki, być może też z gadki. A Ty mi tu bedziesz glupoty wciskał, że na bank wybrałaby typka przez wzrost xd
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: ee tam, na lookism.net z tego co kojarze nie bylo wcale tak zle jesli chodzi o ocene wygladu facetow, co najwyzej jakies trolle tylko ciagle 'its over'. Zreszta tam jakis dziwny kult bialego i slabe ocent a wrecz nienawisc do tych o ciemniejszej karnacji, co akurat zupelnie nie przeklada sie na to jak postrzegani sa tacy przyjezdni przez polskie dziewczyny.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Ogółem się zgadzam z kontentem który prezentujesz, ale operacja Beata akurat niczego nie udowadnia. Też mam na Badoo ze 200 par, sporo pisało jako pierwsze, spotkałem się na żywo z dwiema. Te piwniczaki spierdoksy jakby ta mamuśka się serio chciała z nimi r----ć to by byli przerażeni i urwaliby kontakt. Zreszta młody to się nie równa przystojny i zadbany, więc po nawet wstępnym przefiltrowaniu i wzięciu pod uwagę rate'u
  • Odpowiedz