Wpis z mikrobloga

większość osób nie jest pociągająca fizycznie


@jakiezycietakiarab: dlaczego?
To, że ktoś nie pociąga Ciebie, nie znaczy, że swojeho partnera również.

O pociagu decydują nieraz szczegóły. Uśmiech, spojrzenie..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@LeVentLeCri: Czasem decyduje osobowość, która pozwala zignorować to, że fizycznie kobieta nie jest w ich guście. Wydaje mi się że w drugą stronę działa to tak samo.

@khaes: tylko ze w druga strone zamiast osobowosci wstaw dolary
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@agaja: Kobieta może być atrakcyjną partią z innych względów niż seksualne: opiekuńcza, stabilna mentalnie, tradycyjne rodzinne wartości, podobne poglądy, zainteresowania, ma zadatki nadobrą panią domu/matkę, optymizm. Poza tym faceci mają dysonans w postaci kochanka od seksu, a żona od reszty, bo nie potrafią wszystkich cech przypisać 1 osobie. Pani domu i robi loda, fuuu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@jakiezycietakiarab: bo pisałeś, że "większość osób nie jest pociągająca fizycznie " a mimo to jest w związku.
I chodzi mi o to, Że nie da się stwiedzix, czy ktoś jest dla innej osoby pociągający, bo decyduje o tym zbyt wiele czynników. @CuckCuckKlan: No ja nie twierdzę, że nie. Ale patrząc z boku nigdy tego nie wiemy. Jeżeli partner to przyznaje - no to inna rzecz. Ale jeżeli nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agaja: A po co facet robić takie wyznanie ?? To coś tak miłego jak komplement: masz fajne biodra do rodzenia dzieci. Niby pozytyw, a żadna by tego nie chciała usłyszeć.
  • Odpowiedz
@CuckCuckKlan: ale to nie chodzi o wyznanie do partnerki, tylko o przyznanie tego do postronnych.

Gdybym usłyszała od partnera że mu się nie podobam, ale ze jestem rozsądna i gospodarna i będzie ze mnie dobra żona to jednak bym się na dalszą współprace nie zdecydowała :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@LeVentLeCri: Znam kilku takich. Odpowiedz jest prosta według nich lepiej być z kimś niż samemu. Ja to znowu wole być sam niż z byle kim i wiązać się tylko dla bycia w związku.
  • Odpowiedz