Wpis z mikrobloga

#bieganie #ultramaraton #ultra #biegigorskie

Garmin ultra race Gdansk 86km, czyli w kilku punktach, jak #!$%@? ostatni start w sezonie:

- badz zawalony praca i rodzina, wiec kilometraze listopadowe to smutny zart.
- pocisnij na bieg 86km 2k przewyzszen
- eeee #!$%@? z czym do ludzi, ja tutaj po 130km i 6k ciskam, to bedzie bulka z maslem (orzechowm ofc bo powera daje)
- przygladaj sie wykresowi ktory wyglada jak grzebien, eeee #!$%@? pewno cos im sie popieprzylo
- odpal turbowrotki na starcie tak, ze do 37km (co sie okazalo post factum) biegniesz w pierwszej 10.
Tu dygresja op w tym roku ostatni raz wystapil w kategorii k30, a najwiekszy sukces na ultra to miejsca 12-15 i to raczej przez pomylke.
- badz niesamowicie zdziwiony, ze wykres nie klamal i trasa przypomina #!$%@? interwaly, gora dol plasko gora dol plasko co 300m zmiana.
- zdechnij na 40km z taki kryzysem, jakiego swiat nie widzial i ktorego zadne czary nie przegonily. Kryzys trwa do 80km.
- na 80km nabierz wiatru w zagle wlacz 5 i #!$%@? lykajac sporo osob.
- op zdycha po raz drugi na 84km i wczesniejsze sporo osob lyka jego
- odpal turbowrotki na 100m przed meta, bo cos ci sie #!$%@?, ze ten bieg jest dluzszy
- #!$%@? sie na swoja inteligencje na mecie, po mecie, w depozycie, w taxie, w hotelu, pod prysznicem, daj ujscie swojemu debilizmowi na wykopie
- #!$%@? #!$%@? juz tu wiecej nie przyjade ( )

Miejsce i czas pomine milczeniem - miejcie dla mnie choc tyle litosci.

PurpleHaze - #bieganie #ultramaraton #ultra #biegigorskie 

Garmin ultra race Gdans...

źródło: comment_4aR7g9Vi8LLyKHKvC6Vm0dofx9Zid0Ki.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: biegacz ultra jest anonimowo na wykopie? A nie lepiej się na facebooku oficjalnie chwalić osiągnięciami bo to jednak wielki wyczyn, ja poza maratonem w życiu nic dłuższego nie przebiegłem.

Aczkolwiek rozumiem bo nawet dość niemało ludzi woli być anonimowymi, nie że się wstydzą swoich pasji tylko wolą aby mało kto o nich wiedział, więc pewnie góra 20 osób wie o Tobie?
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: naczy wiesz, jakby sie ktos uparl, to dalby rady mnie wystalkowac. Natomiast ja zazwyczaj pisze tylko o co wiekszych fuckupuch, glupich bledach, ewentualnie jak mnie cos mocno wkurzy lub da w kosc.
Cos na zasadzie, drogie dzieci nie robcie tego w domu, lub nie popelniajcie moich bledow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie zdaje relacji z kazdych zawodow, czy ultra czy zwyklych dystansow, bo w wiekszosci wypadkow
  • Odpowiedz