Wpis z mikrobloga

jak tak obserwuję już tyle lat majora i widzę co robi z nim to nagrywanie w sensie jak widzę tą potrzeba nagrania czegokolwiek i pogadania do kamery ze świadomością, że jacyś ludzie go posłuchają, potem może ktoś zadzwoni z nim pogada, to zaczynam się zastanawiać jak mi #!$%@? od samotności jak będę miał tyle lat co on... bo oczywiste jest, że on nawet takie pierdoły jak jedzenie kababa w kerfurze nagrywa bo samotność go #!$%@? już pewnie ostro mu od tego psychika siadła... ponad 40 lat, brak kobiety, brak rodziny, brak znajomych, ma jedynie przed sobą komunistyczny odbyt piszący donosy na cały białystok i ewentualnie jareczka który czasami przyjdzie nagra gniota i #!$%@? stamtąd... #!$%@? trochę, nic dziwnego że go tak ciągnie do lasu, chociaż tego nie pochwalam, bo jak ma ćpać to niech lepiej już coś normalnego ćpa... ale tu już chyba za późno żeby zmienił to przyzwyczajenie bo widać, że za mocno jest wkręcony... ale go rozumiem bo sam uciekam do używek przed #!$%@?ścią życia xD w sumie to już sam nie wiem czy trafiłem z tą analizą czy może staram się mu przypisać moje cechy w tej chwili xD
#kononowicz #suchodolski
  • 3
@SnajperzBombasu: zaciekawiony kiedyś tym co powiedział major, dlaczego kira, poszukałem informacji na ten temat. Major mówił że od tego widzi ciekawe obrazy, inny świat, do knura kiedyś powiedział coś w stylu "gdybyś tam był...". No i poczytałem historie ćpunów z hyperka i w sumie się zgadza, ludzie piszą o mocnym poczuciu odrealnienia, jakby byli w zupełnie innym świecie, opisywali że udawało im się wielokrotnie wracać do tej samej fazy jak do