Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Bodzias1844: dlatego ŻADNYCH zdjęć noworodków w sieci być po prostu nie powinno. Chyba, że sesja np do reklamy. Mam takiego noworodka od półtora miesiąca. Choć zdjęcia robimy mu z żoną właściwie codziennie, to są one tylko dla rodziny. Ale już kumpel z liceum ma dziecko z taką kobitką, co sra takimi zdjęciami minimum 3x w tygodniu. O sesji w samej bieliźnie z brzuchem ciążowym wrzuconej na fejsa (przy ogólnym spuście, jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaopaK: nie mam w zwyczaju śmiać się z dzieci bo to nie ich wina, że matka piła albo ćpała w ciąży i się takie urodziły. Jak chcesz zobaczyć jak wygląda to wpisz w google zajęcza warga i grafika xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lavinka: heh, i dzikach to ja dalej mam nakładkę na profilowe na fejsie - nie chciało mi się tego zmieniać i tak sobie wisi prawie rok na pepe 911 xD
Póki co tylko jeden taki, więc jakoś daje rade, ale zawczasu wypieprzyłem sporo ludzi, którzy są skłonni do takich zachowań, swoje zrobiło też usunięcie mojego oryginalnego konta, co miałem je prawie 10 lat (dziękuję Pan Zucc).