Wpis z mikrobloga

Wszyscy posłowie Konfederacji podpisali się pod nowym wnioskiem PiS w sprawie zakazu aborcji eugenicznej, czyli możliwości przerwania ciąży z powodu nieuleczalnej choroby płodu. Poprzedni wniosek wygasł w Listopadzie i wydawało się że w to koniec dyskusji o aborcji na najbliższe miesiące, jak się okazuje konserwatyści nie odpuszczają i wciąż chcą by Polki rodziły zdeformowane płody.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polityka #konfederacja #polska #prawo #rozowepaski #gorzkiezale
Pobierz saakaszi - Wszyscy posłowie Konfederacji podpisali się pod nowym wnioskiem PiS w spra...
źródło: comment_08jIYNtgFEYy9k3EYc357qsc8PvmfpBf.jpg
  • 107
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy osoby, które nie są zdolne do samodzielnego życia, to już nie ludzie/obywatele?


@krystian-masiak: Czy płody to obywatele? Czy niesamodzielny 20 letni niepełnosprawny umysłowo człowiek byłyby w stanie żyć w organizmie matki? W obu przypadkach odpowiedź to "nie", więc nietrafiony kontrargument.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
To, ze sobie zdefiniowałes coś takiego, to nie znaczy, ze tak jest.


@krystian-masiak: Oczywiście, że tak jest. O to chodzi w posiadaniu własnych poglądów. Wtedy wyraża się właśnie takie opinie. Przecież ja pisałem jak uważają osoby o liberalnych poglądach, a nie jak uważają wszyscy ludzie na świecie albo jak uważają prawaki xD

Wolność nieurodzonego płodu niezdolnego do samodzielnego życia poza organizmem matki jest po prostu mniejszą wartością niż wolność matki. Taki
O ile Ci wiadomo, to napisałem już kilka razy, ze sam tego nie popieram, ale skrobanie bo seba nie wyjął z Julki na czas, to patologia, a i tak z cała reszta innych aspektów jest lepsza niż lewica z polityka „miłości”


@krystian-masiak: Fajną masz terminologię. Usunięcie ciąży po gwałcie to aborcja, ale po wpadce jest to już "skrobanka". I owszem, lewica walczy o liberalizację przepisów aborcyjnych, bo woli, by dzieci rodziły
@waro: Nie chce nic mówić, ale obrońcami życia dumnie tez się zwala lewica, która sprowadzała masy ludzi z Afryki , gdzie większością są dorośli mężczyźni, którzy „uciekają przed wojna”. Na szczęście w Polsce „chłopski rozum” wygrał. I tak, jedno jest złe, a drugie dobre. Tylko w skrajnych przypadkach.
ale skrobanie bo seba nie wyjął z Julki na czas, to patologia


@krystian-masiak: nie patologia, tylko korzystanie z julki z jej absolutnie fundamentalnego prawa do samoposiadania się i decydowania o własnym ciele. ja wiem, ze prawaczki mają zamordystyczne ciągotki do traktowania kobiet jak żywych inkubatorów i zmuszania ich do rodzenia wbrew woli, ale szanujmy się, mamy XXI w. i mało kto kupuje juz sekciarskie #!$%@? o cudzie życia danym od magicznego
ale ustalmy parę rzeczy bo ten temat jest żenujący w ch0j

1. konfederacja nie ma racji bytu, ludzie głosowali za ideami korwina w większości a tu takie coś
2. aborcja to aborcja, mówi się trudno, ktoś miał wybór i go podjął, tak jak wszędzie, zawsze będzie szkoda, ale to jest czyjś wybór i tyle

gdzie są wolnościowcy z przed 4 lat?