Wpis z mikrobloga

  • 475
Wszyscy posłowie Konfederacji podpisali się pod nowym wnioskiem PiS w sprawie zakazu aborcji eugenicznej, czyli możliwości przerwania ciąży z powodu nieuleczalnej choroby płodu. Poprzedni wniosek wygasł w Listopadzie i wydawało się że w to koniec dyskusji o aborcji na najbliższe miesiące, jak się okazuje konserwatyści nie odpuszczają i wciąż chcą by Polki rodziły zdeformowane płody.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polityka #konfederacja #polska #prawo #rozowepaski #gorzkiezale
saakaszi - Wszyscy posłowie Konfederacji podpisali się pod nowym wnioskiem PiS w spra...

źródło: comment_08jIYNtgFEYy9k3EYc357qsc8PvmfpBf.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@saakaszi: skoro zarodki to pelnoprawni ludzie ze ich tak chcecie chronić to raczej naturalna konsekwencja. Skoro ochrona życia od poczęcia, to czemu mówimy o urodzinach a nie o poczęciu oraz czemu prawo dość wyraźnie mówi o urodzinach a nie o poczęciu?

Argument ad absurdum na tym polega
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Co? Ładnie tak zmieniać powiedzonka by pasowały pod tezę?


@krystian-masiak: Słyszałeś o parafrazie? Zresztą wystarczy zdefiniować człowieka jako byt zdolny do samodzielnego życia poza organizmem matki czy coś w tym stylu i można wtedy używać też i oryginału, ale chciałem uniknąć dyskusji o aborcji, dlatego napisałem jednoznacznie o obywatelach.
  • Odpowiedz
@saakaszi: może przyśpieszy to wyjazd młodych zdolnych z polski do krajów cywilizowanych, jak wszystko tu #!$%@? to może w końcu zaczną myśleć
  • Odpowiedz
@krystian-masiak: o ile mi wiadomo, prawica walczy o to żeby aborcji nie było wcale a wszystkie te upośledzone dzieci żeby rodzice utrzymywali z własnej kieszeni, mimo że nie z własnej woli chcieli je rodzić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@saakaszi: To jest #!$%@? chore. Nie wyobrażam sobie jak mało empatii muszą mieć w sobie ludzie, którzy chcą kazać kobietom rodzić takie nieuleczalnie chore płody, a tym samym zmuszać je do oglądania ich śmierci zaraz po porodzie lub poświęcania całego życia na opiekę nad nimi.
  • Odpowiedz
@Khaine: O ile Ci wiadomo, to napisałem już kilka razy, ze sam tego nie popieram, ale skrobanie bo seba nie wyjął z Julki na czas, to patologia, a i tak z cała reszta innych aspektów jest lepsza niż lewica z polityka „miłości”
  • Odpowiedz