Wpis z mikrobloga

@modzelem: Ale co to za z d--y założenie, że każdy płaci za wynajem mieszkania, ratę za samochód i żłobek? Ja na sam sponsoring studentki wydaję 4k miesięcznie i mam teraz jęczeć, że to obowiązkowe warszawskie wydatki?
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: przeczytaj może całość wypowiedzi posła. Uważasz że osoba tworząca prawo powinna zarabiać mniej i to znacznie mniej niż menedżer w średniej wielkości korporacji. Podobnie jest z zatrudnianiem w ministerstwie cyfryzacji, poczytaj jakie wygibasy robią żeby dać chociaż połowę kwoty rynkowej (sztucznie wrzucani są na dyrektorów bo prawo nie pozwala dać komuś o niższej pensji danej kwoty) i później ktoś taki tworzy system erecept, dba o usprawnienie peselu i zabezpieczenia
  • Odpowiedz
Skoro twierdzisz, że 9k miesięcznie to duża kwota to owszem, mentalnie jesteś.


@CapoDiPtakMuzzapi: Kwota to może nie jest duża, ale jak na pensje to jest astro-k---a-nomiczna, ponieważ ponad 90% ludzi w tym kraju tyle nigdy na payslipie nie zobaczy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
oderwanie od rzeczywistości level lewica

@zader7: nie lewica, a jeden z posłów lewicy. Jak już. Bo w tym samym czasie posłwie Razem, też z lewicy, oddają część swojego uposażenia na cele charytatywne.
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: przeczytaj może całość wypowiedzi posła. Uważasz że osoba tworząca prawo powinna zarabiać mniej i to znacznie mniej niż menedżer w średniej wielkości korporacji.


@General5: przede wszystkim tych darmozjadów powinno być znacznie, znacznie mniej. Wtedy niech zgarniają nawet po 20 koła, co mi do tego.
Ale jasne, maszynka do głosowania z 460 przyciskami, podwyższajmy... i c--j z tym, ze dostają kasę na biuro, masę zniżek, hotel, a stołować
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: no różnica jest taka że z tego samego budżetu opłacasz mniejszą liczbę, czyli dostają więcej to czysta matematyka. Bardzo dobrze że mają stołówkę, powinni też mieć zbudowany biurowiec a nie wynajmować biura i kręcić na tym wałki, tak samo powinny być skrócone tworzenie fikcyjnych komisji i brania kasy różnymi metodami. Poseł powinien mieć miejsce pracy w komforcie, biuro i sale konferencyjne. Tworzenie prawa od którego zależy życie przedsiębiorców, emerytów,
  • Odpowiedz