Wpis z mikrobloga

@AdiBubu: mój miał podobnie, zamiast strumienia dodatkowo kropelkował. Wyszła tarczyca chora wpływająca na przerost prostaty. Bierze sobie dzielnie hormony i problem pod kontrolą od pół roku, ale maty i pieluchy w pogotowiu bo przy cieczkach zdarzają się wpadki :) niech Twoja psina dzielnie się trzyma podrap za uszkiem ode mnie ❤️
@AdiBubu: sprobuj kupić panty, są jednorazowe jak pampersy a zakaladasz je jak majtki. Moja sunia przygarnięta pierwszą cieczkę też w pieluchach i majtkach przelatała (potem sterylka), pozniej dowiedzialam sie o istnieniu pantów, w kazdym rossmannie albo markecie są, trochę drozsze (i tak tansze niz psie) a komfort x100. No i jesli pies sobie zdejmuje to juz w ogole.
@AdiBubu: Najprostsze patenty są najlepsze. Moja psinka kiedyś niestety była chora i dostała kroplówkę. Źle jej wbito igłę i cała glukoza zamiast iść w żyłę, gromadziła się pod skórą. Ja nawet tego nie byłam świadoma. Zabrałam psinkę od weta na noc po całodziennym leżakowaniu i rano słyszałam potworne mlaskanie. Nie znoszę mlaskania, więc warknęłam na psinkę - raz, drugi. Już tak to mlaskanie mnie wkurzało, że się odwróciłam, patrzę, a pies