Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klossser: mityczne to jest to, za co go tak wychwalają. Syf niczym w biedrze, przejścia pozastawiane tak samo, nikt tam nie chce pracować, wyzysk fchui i z powrotem. Ceny z dupy, niby promocja a na paragonie taki chui. A idźcie mi z tym gównosklepem. A i jeszcze najlepsze, ALKOHOL PODAJE SPRZEDAWCA XDDD
@rafal-heros: Jak pisalem kilka komentarzy wyzej zgadza się moi przodkowie przyjechali z kresów wschodnich. Po co te podzialy? Nie jestem w stanie ci odpowiedziec. Pytanie powinno brzmiec dlaczego Polska jest podzielona. Tutaj juz mozna jasno odpowiedziec. Głównie ze względu na wpływy Niemiec i Austrii na Polske zachodnią, oraz wpływy Rosji na Polskę wschodnią.
@Andi128: ty za to nie przynosisz nikomu wstydu xD wypisujesz takie głupoty, że nie wiem czy jest sens to komentować xD Zapraszam do Rzeszowa a przekonasz się, że ten cały wschód wcale nie taki straszny, miasto czyste, ludzie uprzejmi i pomocni, do tego bardzo dużo innych narodowści (np. Ukraińcy czy Arabowie). Ale ty jesteś super pan z Poznania #!$%@? mać. Nie znoszę czegoś takiego. Domyślam się, że w Wielkopolskim większość ludzi