Wpis z mikrobloga

@klossser DINO Jest taką zajebistą alternatywą. Mam takie dino obok biedronki, w biedronce kolejki długości rekordu skoczni Adama Małysza, zaś w dino elegancko bez kolejek praktycznie
@klossser @lanekrasz @Violetowy87 @icojamamtuwpisac @Matti28 @bobson92 @wojtoon @lastro

Jeśli chodzi o polskie sieci handlowe, to na wschodzie prędzej spotkasz sklepy z grupy franczyzowej Chorten, albo, jak napisał @tomwoj343, Stokrotki, które obecnie mają lekko ponad 500 sklepów.

A tutaj zasięg Chortenów, mają wprawdzie zarówno markety jak i osiedlowe sklepiki, ale jeszcze nigdy się u nich nie przejechałem na stosunku jakość/cena

https://pl.wikipedia.org/wiki/Chorten
Pobierz MechanicznyTurek - @klossser @lanekrasz @Violetowy87 @icojamamtuwpisac @Matti28 @bobs...
źródło: comment_WrZDJ7PySV61VjNVrNH9e4jBsDSDUgOW.jpg
@klossser: No ja kiedyś pojechałem za granicę i zrobiłem tam zakupy. Znaczy się za granicę miasta. No i tam było masa wypasionych zagranicznych towarów. Na przykład taką kiełbasę zagraniczną kupiłem, piwo zagraniczne Beczkowe. Pełna egzotyka. Warto kiedyś się przejechać za granicą zrobić zakupy w Dino polecam.