Wpis z mikrobloga

Dino mityczne nie jest. Zwyczajnie mądrze się rozrasta - maja dzięki temu czas na rozwój sieci zaopatrzeniowej (np. wykupują zakłady mięsne, które maja do nich mięso lokalnie dostarczać).
Mityczny jest za to właściciel. Wiadomo tylko, jak się nazywa, ile ma lat i że #!$%@?ł kiedyś drogie auto. Poza tym, nic. Nawet zdjęcia. xD
  • Odpowiedz
Wschód Polski niczym się nie wyróżnia.


Nie zgadzam się. Od urodzenia mieszkałem na Dolnym Śląsku, by po ćwierć wieku, wyprowadzić się do Polski B. Tu jest naprawdę inaczej. Ludzie są życzliwsi, zabytki są polskie i tworzą niesamowity klimat. Wszystko jest po stokroć bardziej schludne i zadbane. Nigdy bym już nie chciał wrócić do zatłoczonego Wrocławia. Wolę moją ścianę wschodnią.

@piotre-gie:
  • Odpowiedz
  • 0
@klossser u mnie na wsi są 3 Lewiatany i wybudowali w tamtym roku Dino, tak naprawdę to kolejny Lewiatan jak dla mnie z lepszymi cenami. Ale ma dobre tanie piwa Jazz i Beczkowe coś jak Kustosz i Argus xD
  • Odpowiedz
Ktos mądry kiedys stworzyl mapke na podstawie roznych czynnikow jakie kategorie mozna wyroznic w Polsce POLSKA A
ŚLĄSKIE, MAZOWIECKIE, DOLNOŚLĄSKIE, WIELKOPOLSKIE

POLSKA B
MAŁOPOLSKIE, ŁÓDZKIE, POMORSKIE, ZACHODNIO-POMORSKIE

POLSKA C
KUJAWSKO-POMORSKIE,  LUBUSKIE, OPOLSKIE

POLSKA D
PODLASKIE, LUBELSKIE, PODKARPACKIE, WARMIŃSKO-MAZURSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE
  • Odpowiedz
nie zesraj się, ja Ci tylko wyłożyłem że zachód polski wstydzi się że ma w kraju takie #!$%@? gdzie żyją ludzie z dziewiętnastowieczna mentalnością przynoszacy wstyd wszystkim Polakom na arenie miedzynarodowej.


@Andi128: Wstydzi się?Ta wasza pańszczyźniana mentalność, tzw „pedagogika wstydu”.Mamy się wstydzić przed Europą za to, że nie jesteśmy wystarczająco „europejscy”.Niby jesteś oświecony, ale jednak z pełną masą kompleksów.
  • Odpowiedz