Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, jako że dostałem ofertę pracy w Berlinie to posiadanie samochodu a tym bardziej diesela mija się z celem. Więc z bólem serca muszę sprzedać moje (nieidealne - ale o tym niżej) Volvo.

Jest to V40 z 2002 roku z silnikiem 1.9 diesel 102 KM.

Co zrobiłem w samochodzie?
-Kupiłem nowy zestaw opon letnich,
-Rozrząd i płyny zrobione w kwietniu,
-Odgrzybiona, nabita i szczelna klimatyzacja,
-Wymieniłem czujnik położenia wału,
-Kupiłem nowy akumulator,
-Zrobiłem zawieszenie z przodu.

Auto wygodne, relatywnie dynamiczne w trasie. Nigdy mnie nie zawiodło, zawiozło mnie w jeden weekend do Holandii i z powrotem, bez najmniejszego problemu i zająknięcia.
Mimo przebiegu ~309 tys kilometrów daje radę.
Nie kopci, wtryski i turbina w dobrej kondycji.

Samochód nie jest nowy i ma klika mankamentów.
Jakiś tydzień temu coś zaczęło stukać z okolic tylnego prawego koła -może zdążę to naprawić do czasu sprzedaży.
Pojawiło się małe ognisko rdzy na tylnej klapie.
Z tylnego zderzaka schodzi lakier bezbarwny.
Przednią szybę wypadałoby wymienić, jest dość mocno porysowana, jednak nie będę tego robił ja, bo wiadomo jak wygląda samochód z nową przednią szybą (jestem w stanie zejść z ceny, żeby mógł zrobić to nowy właściciel.
Jest małe zapocenie między silnikiem a skrzynią biegów, jednak nie ma wycieków

Z uszkodzeń jakie przeszedł samochód były uszkodzone i malowane drzwi kierowcy oraz wymieniana w nich szyba (lub drzwi były wymienione razem z szybą).

Jak najbardziej zgadzam się żeby pojechać na stację diagnostyczną, posiadam dwa (sprawne) kluczyki.

Samochód sprzedaję na nowych oponach letnich i aluminiowych felgach ze zdjęcia. Do tego dorzucam zimowe na stalówkach (na przyszłą zimę wypadałoby kupić już nowe zimówki). Chyba że mój wulkanizator znajdzie czas na zmianę kół.

Numer rejestracyjny: EWE 4K24
VIN: YV1VW78823F952396
Data pierwszej rej.: 11.09.2002

Cena 5500 zł ale dla Mireczków 5k oczywiście do rozsądnej negocjacji.

#sprzedam #sprzedamauto #samochody #motoryzacja #volvo #volvofanclub

Galeria zdjęć: https://imgur.com/a/YoSidyC
KornixPL - Mireczki i Mirabelki, jako że dostałem ofertę pracy w Berlinie to posiadan...

źródło: comment_ZptsapK7UgJxXXjcF1UrGRkXwEsI8XNn.jpg

Pobierz
  • 43
@irish71: To znaczy ogólnie z tego co wiem to ten model ma kilka części wspólnych z carismą, na niektórych częściach elektronicznych jest logo mitsubishi, chyba hamulce są wspólne i takie pierdoły jak wycieraczki (ramiona)