Wpis z mikrobloga

Dobra, hejtowanie wk zawsze na propsie. Zdjęcie pokazuje jak wygląda "natural" w szczycie swojej SIŁOWEJ formy xDD A teraz przypomnijcie sobie dla porównania jak wygląda @intruderxxl albo Kasahara (po paru miechach masy), który też skupia sie tylko na progresowaniu w ciężarach. #warszawskikoks #mikrokoksy #silownia 300 to mit 300 to mit #pdk
stefan8800 - Dobra, hejtowanie wk zawsze na propsie. Zdjęcie pokazuje jak wygląda "na...

źródło: comment_sndLfF0Tjr44xJFiljsCcIDycabv8Bg6.jpg

Pobierz
  • 79
@Kasahara: bez spiny tylko :) patrz ile on trenuję, ile razy schodził do minimalnego bf. Oglądam ich kanał od początku a sam nie jestem pewien na ile to jest natural. A zawodowi kulturyści hmm może kiedyś tak, teraz to tylko bębenki po calgonie niestety. Takie mamy czasy
@blackrabbit69:

Mam pytanie ile sam trenujesz i jakie masz wyniki? To nie jest atak jakikolwiek. po prostu nie wiem czy masz punkt odniesienia nawet z szatni na siłowni, albo czy obserwowałeś znajomych, którzy najpierw byli naturalami a później przybyli, jak w realu w szatni wygląda ktoś na SAA, a jak ktoś kto nie bije etc.

Wiesz no po prostu dla mnie to jest istotne, aby trochę sie naooglądać, mniej porównanie; punkty
@Kasahara: trenowałem parę lat temu dla siebie, nie pod wyniki czy z konkretnym celem siłowym, po prostu żeby być sprawnym. Aktualnie jestem po 4 może nawet 5 latach przerwy (pierwszy tydzień na siłowni bo czas zrzucić balast :) nie mam znajomych jeśli chodzi o kręgi kulturystyki aczkolwiek lubię czasem pooglądać materiały z tym związane :) jakoś mnie to motywuje w pewnym stopniu do działania. Jarałem się mega kiedyś Kai'em i nie
@Kasahara: w ogole robur to jest dobry przykład tego, że jak ma się #!$%@? gena do jakiejs partii (w jego przypadku klata) to nawet towar nie pomoże xD (no chyba, że by bił ilości odpowiadające zawodowcom ale się tego nie dowiemy, bo bądź co bądź nigdy ich nie posądzałem o jakiś GRUBY towar)