Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #heheszki #czujedobrzeczlowiek

Wszyscy z pracy wiedzą, że robię elektronikę w domu po godzinach:
- jakiś uszkodzony laptop
- drukarka
- pilot do bramy
- wymiana ekranu w telefonie / tablecie

Dziewczyna mi z roboty przyniosła swój nowy telefon "że się nie włącza"

Wziąłem go do domu na weekend, okazało się że jakimś cudem ustawiła w telefonie "tryb transportowy". No i żeby go włączyć wtedy trzeba dłużej trzymać przycisk POWER - np z 30 sekund.

No i mireczki ile byście zabrali za usługę przy okazji wciskając ciemnotę pani że telefon się poważnie spi3rdolił a wy musieliście siedzieć 2 dni nad nim.

"No soft padł, musiałem rozebrać telefon i wgrać nowy - 200 zł xD" - na studiach pracowałem w serwisie komputerowym - to było takie smutne jak przełożeni ruchali tych dziadków na hajs.

Bo ja grzecznie wytłumaczyłem, że teraz telefony mają programowaną taką funkcję, żeby się przypadkiem nie uruchamiały podczas transportu.
  • 148
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: Co to zmienia? Przecież nic nie zyskujesz w oczach kobiety nie biorąc nic za usługę, co najwyżej łatkę frajera który robi za friko. Jak pogadasz z ładnymi kobietami to wyjdzie, że ten śliniący się kolega co za frajer naprawia komputer jest zabawny w najlepszym wypadku.

@samuraj24: Kolego, zawsze bierz kasę, nigdy nie rób za darmo. Czy Ty byś dał koleżance np. koszulę do zszycia i obraził byś
  • Odpowiedz
@samuraj24: ja bym nie bral zadnych pieniedzy. Nic Cie to nie kosztowalo pewnie a karma wraca tez. A ci szmaciarze co pisza bierz, pazerne swinie, to wlasnie przyszle ofiary phishingow, na olx itp. Bo tylko pieniadze sie licza i oni. Pluje na was.
  • Odpowiedz
@samuraj24: nie placi sie za czas pracy, tylko za wiedze. Amator grzebalby w bebechach przez 2 godziny, doszedlby do tego samego co Ty i skasowałby 80zł, bo siedzial 2h nad tym. Ty zrobileś to w 5 minut może, to weź za to 30-40 zł
  • Odpowiedz