Wpis z mikrobloga

Jestem posmiewiskiem i smieciem dla normikow bo pracuje za podobną stawkę..
Czasem lepiej byłoby nie mieć internetu i nie wiedzieć o tym że inni śmieją się z ludzi którzy pracują, nie każdy potrafi zarabiac duże sumy ja cieszę się że wyleczylem fobie i jestem w stanie pracować.
Robiąc w gownopracy to o różowej wgl trzeba zapomnieć, każda chce żeby facet zarabiał dużo kasy kupił wielki dom utrzymał dzieciaka i jeździł z rodziną na wakacje w egzotyczne miejsca.
Ludzie jak was kuhwa nie lubię.
#przegryw
anonanonimowy321 - Jestem posmiewiskiem i smieciem dla normikow bo pracuje za podobną...

źródło: comment_9EFO2BtITLeMKdaoxxFysWQFiGTpgIU1.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plazma: ja się z nikogo nie śmieje, nikt nikogo nie zmusza do pracowania, a takie obrażanie jest żenujące. Nie należy oczekiwać że za robote która może wykonywać każdy zapłacą 50zl/h
Wg nich jestem menelem bo pracuje.
  • Odpowiedz
@plazma: Ta najlepiej było głosować na tych #!$%@?ów karakanów co chcą wprowadzić minimalna 4k
I zrownac zarobki sprzataczek z np. urzędnikami niższego szczebla i nauczycielami.
Jeśli ktoś oczekuje że np. Za zamiatanie powinien dostawać 4k to jest idiota.
Ja chciałbym tylko w spokoju sobie pracować i żeby nikt się ze mnie nie smial.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@anonanonimowy321: ludzie nie mają o niczym pojęcia. Albo piszą coś takiego specjalnie, aby dowalić innym i poczuć się lepiej, choć dobrze wiedzą, że to nadal często spotykana stawka.

A Ty będziesz miał już tylko więcej, powodzenia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: Nie ma się czym przejmować, pewnie zarabiają tyle samo ale wiesz o co chodzi na fejsbuczku mogą pokazać jacy to oni nie są hurra burra, #!$%@?ć prądem i tyle. Z doświadczenia wiem że ludzie którzy sami doszli do powiedzmy 6 netto + wiedzą ile ich to kosztowało pracy i że nie ma lekko i nie #!$%@?ą takich bzdur.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 149
@anonanonimowy321: Przede wszystkim takie wpisy rzucają ludzie którzy sami zarabiają słabo bądź babki na utrzymaniu mężów i muszą dowartościować swoje kompleksy. Żadna praca nie hańbi i szacun dla każdego kto pracuje na swój byt zamiast żerować na innych.
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: ziomek, ale możesz zarabiać 13 ziko za godzinę i dalej dobrze zarabiać. Ważne jest za co dostajesz tą kasę, bo jeśli zarabiasz to za jakąś gówno robotę typu grabienie liści na chodniku albo rozklejanie plakatów to ekstra. Gorzej jeśli twoja praca jest wyceniana wyżej, wtedy faktycznie bym się zastanowił. Mimo wszystko żadna praca nie hańbi lepsze to niż leżenie i narzekanie na świat że jest #!$%@? i ci się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anonanonimowy321: mój kumpel (lvl21) robi za 12 i mu pasuje bo robią ogólna budowlankę od fundamentów po dach i twierdzi że woli tak porobić i nauczyc się czegoś potem własna firma i kasa też lepsza @illustratum-monachus: a co roznoszenia ulotek za dobrą kasę to idiotyzm czego się nauczysz stania w miejscu czy łażenia i olewnianiu Cię przez ludzi
  • Odpowiedz