Wpis z mikrobloga

XDDDD

Wchodzi ktoś z was na #filmweb ?

Wrzuciłem ciekawostkę dotyczącą serialu; nieścisłość historyczna. W serialu pokazali auto; auto zaczęli produkować PO okresie, który był pokazany na ekranie. Ewidentny błąd/niedopatrzenie (akcja serialu - długa przerwa - początek produkcji auta), który kwalifikuje się, by zostać wpisanym jako ciekawostka.

Ciekawostka odrzucona, bo "(...) Co ma (konkretny okres) do daty produkcji auta?".

Myślałem, że tylko na wykopie moderacja ma bonusowy chromosom, ale widocznie się myliłem.

#film #bekazpodludzi
  • 22
W przeciągu ostatnich dwóch lat mocno się stoczyli.


@GhostxT: Mam nadzieję, że to tylko pechowe trafienie. Może reszta "weryfikatorów" nie jest upośledzona.

Ciekawostka była opisana dokładnie; że akcja serialu dzieje się(najpóźniejsza data końcowa), gdy to auto nie było jeszcze produkowane(początkowa data). Sprawdziłem nawet inne ciekawostki, żeby opisać to w przyjęty sposób.

Nie przeszkadzałby mi sam fakt odrzucenia kontrybucji. Jednak pytanie "co ma jedno do drugiego?" jest zatrważające.
@inozytol: Kiedyś dodałem zdjęcie scenarzysty. Normalne, "legitymacyjne". Po pół roku odrzucone, że nie takie, że coś tam, coś tam. Gość jednak nie będzie miał innych zdjęć bo po prostu od dekady nie żyje, po paru latach dalej nie ma zdjęcia, widocznie tak jest lepiej, gdy trzeba sobie gościa googlować (albo wejść na IMDB xD). Portal tworzą użytkownicy, a użytkownikom plują w mordę i jeszcze ich cisną na kasę, takie są fakty.
@inozytol: filmweb to straszne raczysko :D zwłaszcza forumowicze: wiecznie malkontenci. Puścisz im avengers „łe tam łee jakieś szczelaniny dla dzieci, kicz” puścisz im Forresta Gumpa: głupi ten film, nierealny, książka lepsza... i tak dalej. A moderatorem tam jest pewnie jakaś 13 latka