Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeśli mieliście 19-21 lat i nie latały za wami 15 latki to mozecie umrzeć, to coś niesamowitego jak takie małolaty was proszą dosłownie zeby się spotkać. Spotykacie się, całujecie, przytulacie je... co prawda byłem wtedy zbyt p*zdowaty zeby je przelecieć ale same te spotkania, całowanie i ich zainteresowanie to coś niesamowitego. Zapamiętam do końca zycia, ach... ale to buduje ego i podnosi pewność siebie. Swoją drogą, dlaczego takie małolaty lecą na starszych? I to serio nie trzeba być chadem, wystarczy mieć 19-21 lat a same się kleją.

#przegryw #tfwnogf #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #prokuratorboners

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 18
Nawet nie wiesz jaki jesteś biedny w tym swoim myśleniu. Takich jak ty są miliony. A takich, którzy życie biorą na powaznie aktualnie moooooże 10%. Tak więc przykro mi, ale dałeś się wmanewrować w błachostki tego świata.
@AnonimoweMirkoWyznania wręcz przeciwnie. Do niedawna płeć piekna w wiekszosci nie zwracala na mnie uwagi z malymi wyjatkami. I raczej byly to wyjatki w moim wieku. A teraz nagle 18-20 latki mi paruje na Tinderze. I to jeszcze z pare lig wyżej xD

Pare lat temu żadna nie popatrzylaby w moim ogolnym kierunku, nie mówiąc o rozmowie. I nie, nie mam zdjecia w nowym BMW i na wakacjach z 6pakiem przy basenie.
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?. Dla 15 latki typ który ma 21 lat jest za stary i prawie zadna w tym wieku na takiego nie poleci. Jedynie te takie bardzo grube i zaniedbane 15 nastki lecą na takich którzy mają 20 lat lub wiecej. Wiem bo sam przerabiałem to. Mając 23 lata leciała na mnie 15 nastka ale taka w cholere zaniedbana która nie miała w ogole powodzenia wsród rówiesników.Z charakteru tez nie za