Wpis z mikrobloga

Uwielbiam to przekonanie #incel #przegryw że są w jakimś aspekcie lepsi od #chad tylko głupie #p0lka tego nie widzą. Często uważają, że mają lepsze charaktery, kochają, są wierni itd. Po pierwsze macie paskudne charaktery, częste problemy natury psychicznej, leczycie się na depresje, nie szanujecie nikogo. Skąd możecie wiedzieć, że kogoś możecie pokochać i czy jesteście wierni skoro nawet jednej dziewczyny nie mieliście. I to ciągłe #!$%@? się do polek, że wolą prawdziwych facetów a nie jakieś odrzuty genetyczne.
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@CarpetKnight97: też tak kiedyś myślałem. Ale ci ludzie nie chcą jakichkolwiek zmian, oni już mają swoją wizję świata, w której jest im wygodnie. Nie muszą nic robić, bo w ich wizji nic nie da się zrobić, jest im #!$%@?, ale mają idealne wytłumaczenie tej #!$%@?, plus cała masa z nich jest dumna z tego, że to właśnie oni widzą świat takim jaki naprawdę jest, a reszta żyje z różowymi okularami XD
@Bomfastic: @CarpetKnight97 Jedyny plus to że te zwierzęta grupują się pod jednym tagiem. Mocni na wykopie a w prawdziwym życiu modlą się aby "Chad" z 3C miał dobry humor i nie wkładał im łba do śmietnika. Już dawno straciłem do nich jakiekolwiek współczucie mimo że ogólnie jestem dość.. hmm.. wrażliwym człowiekiem. Traktuję ich tak jak oni traktują "normików".
@ethics dlatego trzeba im pomagać, a nie gnoić. Atakowanie inceli nic nie daje, bo tylko upewnia ich w tym ze świat sie na nich zawzial i ludzie sa źli.

Myślę że większość z nich takiego życia nie chce, ale nie znają innego. Trochę jak z ludźmi wychowanymi w patologicznych srodowiskach. Albo maltretowane kobiety, które wracają do swoich agresywnych konkubentow. Albo ludzie ze srodowisk konserwatywnych, bo przecież od dziada pradziada tak żyli.

Im
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: nie no, aż tak to nie mam. Raczej życzę im dobrze, sam nie miałem kolorowo za gowniaka. Ale w wieku 15 lat ogarnąłem, że nikt za mnie w życiu szczęśliwy nie będzie XD
@hauser15:

Jak ktoś pisze ciągle "p0lka" "ha tfu im na ryj" "pluję w stronę kobiet" "brzydzę się kobiet" "o #!$%@? ale wieloryb, dawaj harpun" "nawet przegryw się szanuje, wolę być prawiczkiem albo iść na divy niż walić grubą loche" "polki wolą murzynów, więc my wolimy Azjatki" "samotna madka i tak znajdzie jakiegoś betabankomata" "loszki koło 30 przestają skakać po #!$%@? i szukają betabankomatu, pluję na nich bo kiedyś mnie nie zauważały"
dlatego trzeba im pomagać, a nie gnoić. Atakowanie inceli nic nie daje, bo tylko upewnia ich w tym ze świat sie na nich zawzial i ludzie sa źli.


@Hrjk:

Jak pomożesz przegrywowi to cię zaatakuje że "tylko Black pill! Ty widzisz świat w różowych okularach! Jepany blue pill! Wypad z tagu normiku bo cię wrzucę na czarno!"
@L3gion:

Dokładnie, ci ludzie nie nienawidzą tych którzy ich gnębili. Nienawidzą wszystkich, nawet tych którzy nie widzieli ich na oczy, a zwłaszcza kobiet.

Kiedyś jednemu przegrywowi napisałam coś odnośnie gry bodajże chyba dotyczyło to GTA, bo sam coś pisał o tej grze w poście. Jego odpowiedź? "#!$%@? stąd #!$%@? #!$%@?, nienawidzę was różowe za to że zniszczyliście mi życie!"

Zgłosiłam, typ dostał bana

Więc co napisał inny przegryw?

"Dlaczego moderacja się
@BloodyMassacre26
@L3gion dokladnie jak piszecie. Dlatego potrzeba im uwagi i czasu. Trochę jak z alkoholikiem, przestępcą czy osobą inaczej skrzywioną. Często przegrywa tworzy otoczenie w jakim sie znajduje oraz inne czynniki. Czesto dochodzą do tego rzeczy, które popełnia przegryw. Ciężko tylko stwierdzić czy to przyczyna czy już objaw.

Niestety te osoby nie spotykają sie ze zrozumieniem, podobnie jak wyżej wymienione grupy, bo zwykli ludzie nie mają problemów ze znalezieniem partnera, zatem większość
@BloodyMassacre26: Gdybyś miała wszystkie koleżanki które cię w najlepszym wypadku non stop cię olewają i nie zwracają na ciebie kompletnie uwagi, a w gorszej wersji obrażają, poniżają lub śmieją się z ciebie w jakiś sposób, to co byś o nich pisała - że są super, fajne, elokwentne i ogólnie zajebiste? Nie mogłabyś znaleźć ani jednej, przez co siedziałabyś w domu, przez co nie wychodziła na imprezy, domówki itp itd - uważała
@Hrjk: @hauser15:

To ja dodam coś od siebie.

Gdybyś miała wszystkie koleżanki które cię w najlepszym wypadku non stop cię olewają i nie zwracają na ciebie kompletnie uwagi, a w gorszej wersji obrażają, poniżają lub śmieją się z ciebie w jakiś sposób, to co byś o nich pisała


Kiedyś byłam w takiej sytuacji. Miałam dwie koleżanki, z naszej trójki śmiała się większość klasy, klasowe łobuzy pluły jednej na plecak, drugiej
Warto też wspomnieć o tych fazach radzenia sobie ze stresem, bo to co nazywacie mizogonia jest objawem gniewu.


@Hrjk:

BTW

Mnie gówno obchodzi co kieruje przegrywem, co przeżył itp.
To nie ja go skrzywdziłam. To nie ja go wyśmiewałam. Więc nie życzę sobie by mnie i inne niewinne kobiety traktować jak szmaty i być wobec nas chamskim mizgoinem. Przeżycia nie upoważniają przegrywa do traktowania nas w taki sposób, gówno mnie obchodzi
@BloodyMassacre26: Przegryw oferuje ciszę, jąkanie się, suchary, kompleksy - jeszcze zapomniałaś napisać coś że śmierdzi, nie myje się, to mielibyśmy typowy stereotypowy obraz nakreślony przez normictwo, a podobno sama nie lubisz szufladkowania.

No tak, sama piszesz że miałaś problemy z nawiązywaniem kontaktu, ale jak oczywiście chłopak który jest pierwszy raz w życiu na spotkaniu z dziewczyną nie zaprezentuje się najlepiej, będzie trochę ciszy itp to #!$%@?, kopnąć go w dupę, niech
Nie na świecie mniej empatycznych istot od kobiet.


@hauser15:

Hahahaha
No tak, co z tego że nie wymaga Chada
Co z tego że nie oczekuje bogatego rozrywkowego cwaniaka
Ważne że nie chce się męczyć z facetem który zwyczajnie wkurzą ją swoim zachowaniem, niezdecydowaniem i niekiedy innymi cechami jak branie na poważnie żartów czy brak zainteresowań przez co nie da się pociągać tematu dalej przez co spotkanie wygląda jak przesłuchanie w stylu
Możesz siebie oszukiwać, ale tak jak obie płcią patrzą na wygląd, tak kobiety po prostu bardziej, tak zostałyście stworzone przez naturę - podświadomie szukacie dostawcy najlepszych genów


@hauser15:

Dobra skończ #!$%@?ć przegrywowskie #!$%@?
Nie znasz mnie ani moich ex partnerow by mi wmawiać na co zwracam uwagę a co nie
jeszcze efekt aureoli, gdybyś miała do wyboru dwóch kolesi o podobnym poziomie inteligencji i tych innych cechach, jeszcze znaczna szansa, że za mądrzejszego itp uważałabyś tego, który jest bardziej przystojny, dodatkowo próbując racjonalizować swój wybór - przecież to nie dlatego że to ciacho, ale on jest i tak mądrzejszy, ciekawszy itp!


@hauser15:

Aha dobra lecisz stereotypem a sam mi zarzucasz lecenie stereotypem. Typowe na wykopie - "nie znam cię ale się