Wpis z mikrobloga

To jest k---a p--------y skandal....

Zamówiłem o 11 z przyjaciółmi z uber eats jedzenie z maca za 135 zł. Zamówienie przyjął jakiś hindus. Miał odebrać jedzenie z macdonalda na świętkorzyskiej i przywieźć na sady żoliborskie. po godzinie czekania zadzwonił do nas i powiedział że na Żoliborz to mu za daleko jest jechać bo on właśnie kończy pracę. Powiedział że ktoś inny dostarczy zamówienie po czym na aplikacji pojawiła się informacja, że zamówienie zostało doręczone.

Teraz siedzimy bez jedzenia, i biedniejsi o 130 zł. Nawet nie ma infolinii na którą można zadzwonić, da się jedynie napisać skargę która zostanie rozpatrzona w ciągu pięciu dni roboczych...

#zalesie #warszawa #ubereats #uber
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@badziebadla Mercedes E klasa. Rocznik 2017. Na jutubie możesz zobaczyć co to za auto. Tylko jak zobaczysz to już nie będziesz chciał wsiąść do swojego golfa z 97 roku.
A na VIPa to daje pod sklepem takim nurkom jak Ty
  • Odpowiedz
@maQus: no wiesz, pieniądze pieniędzmi, ale wstałem w ciul głodny po imprezie, dostawa miała być w ciągu pół godziny. A po godzinie dzwoni mi gościu, który ledwo po angielsku mówi, że mu się tego nie chce wieźć bo za daleko... W takiej sytuacji człowiek głodny i na kacu może się lekko w-----ć xD
  • Odpowiedz
@badziebadla hotele i klient biznesowy, który oczekuje dobrego samochodu, znajomości języków obcych i profesjonalnej usługi. Taki, który ma pieniądze i boi się jechać z jakimś arabem zdezelowaną Fabia.
  • Odpowiedz