Wpis z mikrobloga

@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Widziałem nagranie z tego ich protestu kilku osób na krzyż. No dobra, niecałe, bo nie wytrzymałem całego. Prawdomówność jaki prezentowały przemawiające utrzymywał się na poziomie neuropy, a poziom przemówień sięgnął dna - smutny to widok był, gdy były wykrzykiwane przez megafon wulgaryzmy tuż przy dzieciach, które w moich oczach wyglądały na przerażone faktem, że zostały tam przyprowadzone na taki protest.

Generalnie wydaje mi się że rozumiem dlaczego ta pani przedstawiła
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Sprawę śledzę od początku i wiem, że tylko osoby ze złą wolą, albo zmanipulowane, lub wreszcie mające problem z rozumieniem języka polskiego mogą twierdzić że powódka została zwyzywana. Ujawnienia też nie było, bo ciężko ujawnić coś, co już było ujawnione.

@marcelus: Rozumiem dlaczego pytasz, oczywiście z wyzwiskami. W notatce do Twojego konta wrzuciłem sobie Twój cytat z jakiegoś znaleziska na wypoku:

"A co jest złego we współpracy z (...)
@MattJedi a co jest złego we współpracy z Antifa? xD

Ziomuś jeśli dla ciebie słowa o ofiarę pedofila gwałciciela:

Miliona złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa. No to żadne #!$%@? nie są tak wysoko wynagradzane na całym świecie


Określanie jej jako "panienka"

A o sędzinie która wydała wyrok, że powinna być przebadana przez "konsylium weterynarzy" nie są obraźliwe, no to
@marcelus:

a co jest złego we współpracy z Antifa? xD

To są przestępcy, uznani w niektórych miejscach już jako grupę terrorystyczną (tzw. terroryzm wewnętrzny jeśli dobrze pamiętam). Jeśli dla Ciebie jest wszystko ok we współpracy z ludźmi stosującymi przemoc jako metodę działania, mającymi opracowane i przetestowane taktyki działań do walki z policją i publicznie deklarującymi że są zdeterminowani działać także w taki sposób że będą łamać prawo, to to mówi wszystko
@MattJedi ja rozumiem że lubisz Michalkiewicza. Ale serio to co robisz to jest typowe odkręcanie kota ogonem.

Koleś nazwał to co ksiądz zrobił swojej ofierze "sztosem", sztos to jest "stosunek seksualny z prostytutką". Powiedział że żadne #!$%@? nie są tak wysoko wynagradzane jak ona.

Rzygać mi się chce jak o tym myślę. Parszywy osobnik.