Wpis z mikrobloga

@Przemow pamiętam jak leciałem do Seulu to wczytałem, że tam też mają magleva. Ale jak się okazało, nie jedzie z lotniska (Incheon) w stronę centrum Seulu. A do tego jeździ 110 km/h :P
W Szanghaju byłem, ale przypłynąłem promem, a wyjechałem pociągiem. Ale mam nadzieję, że kiedyś będę miał okazję tam jeszcze być więc wtedy się przejadę.
@Przemow ja cebulilem o brałem 3 klasę. Czasem lepiej czasem gorzej. Malo miejsca jak dla mnie. Do tego śmierdzi fajkami. No i czasem mega głośno jak się trafi na drących się do siebie Chińczyków co jeszcze oglądają filmy czy grają w gry na telefonie bez słuchawek.
W sumie nie wiem czemu nie pomyślałem jechać drugą klasą. W każdym razie ostatnio już więcej dziennymi jeździłem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Przemow: dlaczego PKP ma się wstydzić? To państwa budują takie trasy. U nas większość rządów liberałów spod znaku UW, KLD, PO miała w dupie kolej bo doktryna była - każdy ma sobie sam radzić kupując samochód który będzie spalał paliwo z wysokimi podatkami, które zasilą budżet państwa.
@Aedemchan hard sleeper - to jest trzecia, po deluxe soft sleeper i soft sleeper

@Przemow właśnie mówiłem mało miejsca w sypialnych i często się nie wysypiałem i potem pół dnia odsypiałem, wiec to było na nic.
Co do plucia to albo się to zmienia albo tylko w niektórych miastach to jest. Podczas pierwszej podróży (4 lata temu) mi się to rzuciło w oczy. W tym roku widziałem dużo dużo mniej.