Wpis z mikrobloga

@Walther00: Ta grafika to manipulacja, bo podczas edukacji wczesnoszkolnej klasa 1-3, dziecko uczy się matematyki czy języka polskiego.Godziny są policzone od klasy czwartej.
  • Odpowiedz
https://www.wykop.pl/wpis/45720131/szkola-edukacja-i-troche-bekazkatoli/#comment-161060229


To może w końcu sprawdź co powielasz. Z lekka przejrzałem ten pdf z ministerstwa, polski 5 godzin, matematyka 4 godziny i wyraźnie zaznaczone, że religia nie jest obowiązkowa przy 2 godzinach tygodniowo. Więc jak to się ma do tego co ludziom serwujesz? Może wypada to poprawić i ludziom napisać, że świadomie wprowadziłeś ich w błąd?

A to na obrazku?

@Walther00:
4x80 - > https://www.wykop.pl/wpis/45720131/szkola-edukacja-i-troche-bekazkatoli/#com...

źródło: comment_kyWUXCNB5riZRVP5rQQMq8GHnhWKU9Q4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
polski 5 godzin, matematyka 4 godziny


@4x80: no i się zgadza
polski - 5 x 38 x 5 (liczba godzin w tygodniu x liczba tygodni w roku szkolnym x liczba lat w szkole) = 950
matematyka - 4 x 48 x 5 =
  • Odpowiedz
@4x80: a już wiem, na obrazku jest napisane o 8 letnim cyklu nauczania, a powinno być 5 letnim

pdf z ministerstwa też mówi o 5-letnim cyklu nauczania. (np. na s. 7). Powyżej liczyłem też dla 5 letniego cyklu nauczania.

Co ciekawe autor linkowanego artykułu konsekwentnie pisze o 8 letnim cyklu nauczania (lub 9-letnim gdy ma na myśli czasy sprzed reformy)
  • Odpowiedz
@bestils: najlepiej będzie tak w koreii południowej. zamieńmy wszystkich w kucy, nich gówniarze siedzą w szkole od8:15 do 18, potem niech odrabiają jeszcze lekcje tak 22-23
żeby po 12-13 latach strzelili samobója bo nie dostali się nawet do KAIST
  • Odpowiedz
@Rabke: Współczuje nauczyciela. Moje zajęcia (18 late temu) wyglądały jak mini zaprawa przed wojskiem. Znakomity przedmiot, ale ja nie miałem nauczyciela z przypadku i musu, który musiał odbębnić tą godzinę "nic nie wartego" przedmiotu.
  • Odpowiedz
WoSu mało a potem twierdzenia że się podatków nie płaci (zapomnienie o VAT), głosowanie na pierwszego z listy tylko z powodu że był pierwszy,
albo głosowanie "bo nazwisko ładnie brzmi",
albo zaznaczanie tak, że głos nieważny,
albo w ogóle olewanie wyborów i spraw polityki kraju, w którym się żyje i żyją twoi bliscy.

Zamiast religii powinno być religioznawstwo.
  • Odpowiedz
@bestils: Kształtowanie obywateli bez udziału plastyki i muzyki to kształtowanie szarych i siermiężnych nerdów-fachidiotów idealnych obywateli dla peryferyjnego kraju-montowni, którzy nie ma aspiracji do tego aby rozwijać jakąkolwiek kulturę.
  • Odpowiedz