Wpis z mikrobloga

Imponuje mi i zadziwia mnie jak Lewandowski z impetem rozwala każdą ścianę którą przed nim się stawia. Wywalili go z Legii bo mieli Arruabarrenę to poszedł do Lecha i zdobył tam mistrzostwo oraz Puchar Polski oraz był częścią najsilniejszego zespołu Lecha w historii tego klubu. Jak poszedł do Dortmundu to niekoniecznie wróżono mu aż tak potężną karierę (słynne "Kagawa jest super talentem a Lewandowski nie" Kołtonia), tymczasem Lewy po roku został czołowym napastnikiem Bundesligi. Potem jak przechodził do Bayernu to były głosy że on się tam nie przebije i usiądzie na ławce, a w rzeczywistości po kilku latach Lewandowski jest najważniejszym piłkarzem w Monachium i rozdaje tam karty. Było gadanie że może i Lewy gra fajnie ale jest niekompletny bo nie strzela karnych, to Robert wziął i nauczył się perfekcyjnie strzelać karne. Było kwękanie że i tak jest niekompletny bo nie strzela wolnych, to i wolne nauczył się strzelać. Było gderanie że do bycia kompletnym brakuje mu lepszego dryblingu, to i drybling poprawił, co wyraźnie widać po jego ostatnich meczach gdzie drybluje jak nigdy wcześniej zakładając siatki i mijając przeciwników jak tyczki. Dla Lewego niemożliwe nie istnieje. On chyba nigdy nie przestanie nas zadziwiać. Coś pięknego. Proszę Państwa, oto sportowiec, piłkarz i napastnik kompletny. Oto Pan Piłkarz Robert Lewandowski. Cieszmy się nim póki gra bo drugiego takiego piłkarza mieć nie będziemy.

#pilkanozna #lewandowski
Trzesidzida - Imponuje mi i zadziwia mnie jak Lewandowski z impetem rozwala każdą ści...

źródło: comment_NqRuKTlx7RWLXeGemFOPlgMVSGIkqZIW.jpg

Pobierz
  • 81
@PlayTheGame: To wcale nie przekracza granic zdrowego rozsądku. Chłopak miał talent (i nadal ma), ale nie od dziś wiadomo, że samym talentem nie zdobędzie się laurów. Myślę tu o napastnikach jego pokroju w historii, którą ja sam paniętam: choćby Szewczenko, Shearer, Klinsmann. Na pewno urodzili się z zajebistym talentem, ale umieli go rozwinąć dzięki ciężkiej pracy. Fakt faktem, będziemy jeszcze dzieciakom opowiadać o Lewym...