Wpis z mikrobloga

Weź mi proszę ktoś wytłumacz bo znowu czegoś nie czaję ¯\(ツ)_/¯Chodzi o miejscówkę rogalczyka.
Niedawno wielki BUM na tagu - pies odnaleziony, Warszawa ul. Śmieszna Mamy tam ciśnietego na tagu antykwariusza, mamy wujka(!) oraz rogówkę + kominek.
Zaraz potem analec rzekomo się przenosi i BUM - to Poznań, działki Wilda a przemawia za tym m.in tramwaj, który tam kursuje a my go na strimach słyszymy.
Tyle tylko, że - NIE ZMIENIA się ani pokój w którym analec siedzi, ani wujek nie rezygnuje z odwiedzin.
To w końcu kurfa gdzie on jest????_ Zwłaszcza, że pojawia się Boxer siedzący niby w domku altankowym obok?! ()

#rafatus #patostreamy
  • 20
@Kamelajna: jesteśmy w stanie uwierzyć, że masa osób lyknela ten bait bo GALONZKA ANTYKWARJUSZ WARSIAWA HYHYHYHY STRAPON HYHYHY. Jednak oni wszyscy mają podobnie niskie IQ, kanapa i to tak wielka z możliwością dowozu to był strzał w kolano ;)

Co tu dużo mówić, czysta psychologia tłumu. Tak samo powielane jest wiele fake informacji z wielu innych dziedzin.
@skrrrent: nie, to nie tak, że kazdy #!$%@?. Po prostu po kilku dniach od rzekomej przeprowadzki można było samemu zauwazyć, że pomieszczenie się nie zmieniło. Układ ten sam, szczanie takie samo, i ta cholerna ściana z kominkiem. Nie dość, że kilka dni temu pokazali ją na strimie, to jeszcze Brudlenka zrobiła sobie zdjęcie na IG na tle owej.
@sawapawa i to rozumiem. Tylko skąd się wzięły nijakie strzały z petardami na
@Kamelajna: ale zrozum kobieto że oni się na metr stamtąd nie ruszyli. Dziwne że nie ma szotów z tymi strzałami, dziwne że się nie powtórzyły no #!$%@? mało widzów z Warszawy i taki problem rzucić petardę z samochodu, ehh
@Mr_Squno: masz screena z tym zdjęciem? To że oni nie zmienili miejscówki to pewne. Tak samo jak to że obok jest bistro mustang i pensjonat/burdel marlon i wiele innych zmiennych. Na logikę nie mogli zmienić lokalu na te same białe ściany z kominkiem. Nie wiem tylko czemu przez półtora miesiąca od tego szota sytuacja się nie powtórzyła ?
Dziwne że nie ma szotów z tymi strzałami


@skrrrent: Petardy były i po nich zamówili kanapę i wciskali, że zmienili miejscówkę. Ale równie dobrze mógł to być zbieg okoliczności i patus postanowił wyj@bać wykopków.
masz screena z tym zdjęciem?


@skrrrent: W tym właśnie problem. Myślałem, że koleś baituje, ale po jakimś czasie zrobił to, co napisał, czyli petarda i zdjęcie z nawą ulicy, potem bana wyłapał i azor wyłączył stream.

Nie wiem tylko czemu przez półtora miesiąca od tego szota sytuacja się nie powtórzyła ?


Słychać, że ten bokser to świr dostaje hajs za pilnowanie terenu. Na początku był sam wujek, a dopiero po tej
@PsychiatraRadzi: nie no w takie zbiegi okoliczności to by nawet Kask nie uwierzył. Petardy na streamie były prawdziwe. Panowie i Panie. Jeśli by to była działka przy ulicy śmiesznej, to bokser musiał by siedzieć na krześle na środku ulicy przez półtorej miesiąca żeby tego nikt nie powtórzył skoro było zdjęcie z adresem. Chyba że gość się zapowiedział wystarczająco wcześniej żeby Azor kazał wujowi kupić 3 petardy i strzelić. Ja wierzę w