Wpis z mikrobloga

@heshio: Od razu zastrzegam, że mogę się mylić ... Szybko prześledźmy drogę telefonu. Plus sprzedał to osobie x, od której nabyłeś telefon. Umowa była sporządzona z zastrzeżeniem własności, tzn. że dopóki x nie spłaci rat właścicielem telefonu jest Plus. Ten nieszczęsny x, sprzedał telefon tobie, nie będąc jego właścicielem. Czy nabywając ten przedmiot stałeś się jego właścicielem ? Wydaje się, że tak gdyż instytucja z art. 169 p.1 k.c. wskazuje,
  • Odpowiedz
  • 0
@telperion: Ktoś kto wziął ten telefon na abonament, sprzedał to firmie, od której go kupiłem, a później sprzedałem. Jeżeli on naprawdę mnie pozwie, to będę musiał zrobić to samo. Moim zdaniem mógłby odrazu iść do Plusa, albo zadzwonić do tego faceta co wziął ten abonament
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@heshio: "Nie zostałem o niczym poinformowany". I w tym momencie wygrana jest twoja. Debil po prostu nie sprawdził tego wykazu rat i szuka winnego bo d--a mu pęknie jak się nie przyzna do własnego błędu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@heshio: w sądzie przegrasz, oddaj mu kasę i wystąpi z roszczeniem do sklepu od którego kupiłeś ten telefon. W sądzie stracisz kasy sporo więcej.
@Andylon: niestety nie masz racji.
  • Odpowiedz