Wpis z mikrobloga

Elo motoryzacyjne Mirki,

mam taki problem z samochodem, że nie działa mi jeden cylinder - nie ma kompresji, prawdopodobnie wina pierścieni na tłoku

Samochód to Nissan Almera N16 2003r 1,5 litra, 98KM, 4 cylindry benzynowy

Remont silnika się nie opłaca - będę wymieniał silnik, rozglądam się za jakimś przyzwoitym do przeszczepu

I tu moje pytanie do fachowców: ile realnie mógłbym jeszcze pojeździć na tym silniku z jednym niepracującym cylindrem? I czym grozi taka jazda? Samochód jeździ prawie normalnie, może ma troche mniej mocy

Jest ryzyko, że mi samochód stanie na środku drogi?

#motoryzacja #samochody #nissan #almera #warsztat #serwis #cytrynigumiak #mechanikasamochodowa #mechanika
Ksemidesdelos - Elo motoryzacyjne Mirki,

mam taki problem z samochodem, że nie dzi...

źródło: comment_ZItSyQu6eMMvxQSExx8TAqbQWRB3TNAK.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ksemidesdelos: oferta z gwarancją, ale przesyłka, ktoś musi Ci to wstawić, a potem możliwe że #januszebiznesu będą mówić, że usterka z twojej winy albo u mnie działa i możesz iść do sądu jak Ci się nie podoba (po tym jak zapłaciłeś za przesyłkę, wstawienie, wyjęcie i odesłanie). Silniki od randomów o ile nie są jeszcze w aucie na sprawdzenie to jest loteria.
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos I 90 i 98-konne wersje mają kod silnika QG15DE. Pewnie kwestia osprzętu, mapy. Wpisz na Allegro QG15DE, kup cokolwiek najlepiej z gwarancją rozruchową i powinno pasować jak przełożysz swoje bebechy.
  • Odpowiedz
  • 1
@Ksemidesdelos Tylko wsadź zamiast tego s---------o qg15, ga16de z poprzedniego modelu, koszty podobne, a silnik jest takim pancerniakiem że jest w stanie przeżyć trzy budy.
  • Odpowiedz
Człowiek, serio, odpuść se to auto i idz w inne, tanie w eksploatacji. Wsadzisz kupię siana, ciele coś będzie nie tak i zostaniesz z tą samą almera w najkrótszym przypadku z tym samym problemem za rok
  • Odpowiedz