Wpis z mikrobloga

@Korbov: Aż mi się przypomniały czasy jak miałem dziewczynę i ona spała tak do 11-12 w weekendy, ja to zawsze się budziłem koło 7 i jak ona spała to w sumie na nic porannego nie było co liczyć, więc człowiek sobie wstawał, szykował śniadanie, jakieś szybkie zakup, 8 na zegarze, to cyk, gramy w grę, potem o 11 robię drugi poranek, bo ona wstawała i niby fajnie. Parę miesięcy później się
@Korbov: Ja uwielbiam szumiące dźwięki, ogólnie odkurzacz, pralka, konsola- jak są włączone, to jeszcze lepiej mi się śpi :) Jedynie zawsze mnie wkurzalo, jak chłop wstawal rano, włączal kompa i klikal w myszkę z klawiaturą jak poebany, wtedy zawsze były wojny, uszanowal i zamiast tego włączal PS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@salsecon chyba nie miałeś PS3 grubaska. Wentylator pokojowy 40cm średnicy nie daje takiego szumu, nie mówiąc co się dzieje po odpaleniu gry z PS2. Brak sterowników powoduje odpalenie wszystkich wentylatorów na 100%.
Ogólnie często musiałem słuchawki ubierać do gry bo nie było słychać dźwięków. Xd
@Korbov:
No widzisz, ona liczyla, ze ja na spiocha wezmiesz a Ty jak ten niedomyslny debil postanowiles wziac pada zamiast niej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BaRi: A nie, moja pierwsza w życiu konsola to PS 4, ale w porównaniu do piecioletniego komputera, którego w ogóle nie słychać, jest mega głośna :D Ale jeśli starsze są jeszcze gorsze, to też bym pewnie nie wytrzymała