Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakim zapatrzonym w siebie trzeba byc, zeby majac tak powazne choroby genetyczne dalej sie rozmnazac i skazywac na cierpienie swoje dzieci? Kiedys taki blad natury by zwyczajnie nie przezyl, teraz sztucznie przedluza sie takie zycie tkwiac w tym marazmie bez szans na lepsze jutro. Nie dosc, ze sama osoba jest obciazeniem dla spoleczenstwa i nie potrafi nawet ulozyc sobie zycia bez pomocy, to jeszcze poteguje problem rozmnazajac sie. I niech ktos mi spróbuje wytlumaczyc z przeciwników #aborcja dlaczego nie zatrzymac tej karuzeli. Powinien byc przymus aborcji w przypadkach beznadziejnych po wykazaniu tego w badaniach prenatalnych, a jesli sie ktos nie stosuje do tego to niech sie swiadomie zrzeknie leczenia na nfz i wszelkich srodków socjalnych.
#takaprawda #dzieci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jakim zapatrzonym w siebie trzeba b...

źródło: comment_hJbUb0XbHjyXrr1pcmyTnUYzwkufYJuI.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
Pisz po polsku, bo ciężko zrozumieć.


@inozytol: To jest po Polsku, jak masz problem zrozumieć to się doedukuj w ojczystym języku albo odstaw którąś z substancji psychoaktywnych.

"Porzucenie" dziecka to trochę bardziej skomplikowana sprawa niż ci się wydaje

Porzucenie dziecka na przykład przez umieszczenie w oknie życia jest Twoim zdaniem skomplikowane?

Piszesz bzdury. Zamilcz już.

Wzajemnie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Co za #!$%@? kretyni, przymusowa aborcja bo dziecko chore, eutanazja, chora osoba nie może być szczęśliwa - na szczęście jeszcze nie macie praw wyborczych i póki co takiego gówna w Polsce nie będzie.
  • Odpowiedz
  • 12
@bedist zdecydowanie jest szczęśliwa!
Bóg je kocha. Ciekawe co by było, gdyby je nienawidził.
Są na tyle szczęśliwe, zaradne, że #!$%@? w życiu mają i żyją z jałmużny i dobroci życia innych.

@krdk mam to w dupie, złotówki na to nie dam, ale ludzie pracują i kupują po wielu latach za 150 na kredyt i dalej pracują 20 lat, aby spłacić
  • Odpowiedz
SześcioramiennyTowarzysz: @bedist: niezłego chochoła sobie postawiłeś i obaliłeś. Aborcja eugeniczna jest prawem, nie obowiązkiem. Nikt nie musi z niej korzystać jeśli nie chce. Natomiast pomysły zakazywania aborcji eugenicznej są chore - bo to jest de facto zmuszanie do rodzenia ciężko chorych dzieci. Komentarza odnośnie przymusowej eutanazji nawet nie skomentuję, bo jest po prostu debilny.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Polecam zajechać wyżej - przymusowa eutanzja nie wyszła ode mnie i jest cytatem, napisał to jakiś inny idiota.
Aborcja to prawo - tu też tak uważam, każdy decyduje o sobie, ale tu też cytowałem jakiegoś kretyna, który pisał o przymusowej aborcji w tym przypadku.

@vartan: jeśli chciałeś zasegurować, że jestem katolikiem i chciałbym zmuszać ludzi do rodzenia dzieci to nie - jestem ateistą, uważam, że każdy ma prawo decydować
  • Odpowiedz
@vartan: To już problemy związane z działaniem państwa, na które nie mamy wpływu. Chcąc nie chcąc każdy z nas daje swoje pieniądze niekoniecznie na coś, na co by chciał.
  • Odpowiedz