Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakim zapatrzonym w siebie trzeba byc, zeby majac tak powazne choroby genetyczne dalej sie rozmnazac i skazywac na cierpienie swoje dzieci? Kiedys taki blad natury by zwyczajnie nie przezyl, teraz sztucznie przedluza sie takie zycie tkwiac w tym marazmie bez szans na lepsze jutro. Nie dosc, ze sama osoba jest obciazeniem dla spoleczenstwa i nie potrafi nawet ulozyc sobie zycia bez pomocy, to jeszcze poteguje problem rozmnazajac sie. I niech ktos mi spróbuje wytlumaczyc z przeciwników #aborcja dlaczego nie zatrzymac tej karuzeli. Powinien byc przymus aborcji w przypadkach beznadziejnych po wykazaniu tego w badaniach prenatalnych, a jesli sie ktos nie stosuje do tego to niech sie swiadomie zrzeknie leczenia na nfz i wszelkich srodków socjalnych.
#takaprawda #dzieci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jakim zapatrzonym w siebie trzeba b...

źródło: comment_hJbUb0XbHjyXrr1pcmyTnUYzwkufYJuI.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
Polishwolf97: Jako osoba, która miała okazję uczyć się z osobami niepełnosprawnymi, przyjaźnić się z nimi a przede wszystkim poznać ideę integracji jest mi przykro, że piszesz takie rzeczy. W mojej rodzinie też mam taką osobę a naprawdę wnosi ona dużo miłości. A aborcja to zabójstwo i zawsze nim będzie. Warto też wiedzieć, że takie też były założenia akcji T4 a rzekomo nielegalna aborcja w III rzeszy jest mitem.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Takimi skrajnymi przypadkami nie można tłumaczyć wszystkich przypadków aborcji eugenicznej. Taki relatywizowanie, bo coś się kiedyś wydarzyło to zabijamy wszystkie dzieci, które są potencjalnie chore, lub rodziców nie będzie stać na ich utrzymanie?
  • Odpowiedz
@Plotkova99: ale o tym problemie mowi sie juz w medycynie i w biologii. Ba, jest nawet cos takiego jak dziedziczna bezplodnosc. Brzmi absurdalnie, ale bezplodne osoby sa w stanie sie dzieki in-vitro rozmnazac, ale potem ich dzieci dziedzicza ulomnosci rodzicow.

No ale tutaj to porazka systemu. A jak ktos mowi o eugenice to zaraz dostanie ze hitler albo nazista - chociaz eugenika zabraniajaca rozmnazania osobom chorym czy patologicznym istniala duzo wczesniej,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMikroWyznania Moim zdaniem wszyscy ludzie urodzeni z wadami genetycznymi uniemożliwiające im prace powinni mieć eutanazję na życie natychmiastowo Przecież państwo wydaje miliony na sztuczne wydłużanie tym ludziom życia a dla zdrowych i normalnych ludzi jest #!$%@? w zęby i wysokie podatki, by te ułomności utrzymać
  • Odpowiedz
@przekret512: Mam bardzo podobny pogląd na sprawę. A rozmnażanie jednostek które nie są w stanie samodzielnie przetrwać to świadome zezwolenie na osłabienie genotypu Europejczyków przez tę pseudo-moralność.
  • Odpowiedz
widac natura znalazla sposob zeby przekazac dalej te geny skoro ludzie daja jej pieniadze za darmo a ze wyglada jak wyglada? to kamuflarz ktory ma wzbudzac politowanie

a koty domowe? tez sa male i sliczne a to przeciez grozni drapieznicy, trzeba sie dobrze kamuflowac, gdyby wygladala normalnie to nie miala by zadnych z tego przywilejow

i kto jest teraz frajerem? wy
  • Odpowiedz