Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakim zapatrzonym w siebie trzeba byc, zeby majac tak powazne choroby genetyczne dalej sie rozmnazac i skazywac na cierpienie swoje dzieci? Kiedys taki blad natury by zwyczajnie nie przezyl, teraz sztucznie przedluza sie takie zycie tkwiac w tym marazmie bez szans na lepsze jutro. Nie dosc, ze sama osoba jest obciazeniem dla spoleczenstwa i nie potrafi nawet ulozyc sobie zycia bez pomocy, to jeszcze poteguje problem rozmnazajac sie. I niech ktos mi spróbuje wytlumaczyc z przeciwników #aborcja dlaczego nie zatrzymac tej karuzeli. Powinien byc przymus aborcji w przypadkach beznadziejnych po wykazaniu tego w badaniach prenatalnych, a jesli sie ktos nie stosuje do tego to niech sie swiadomie zrzeknie leczenia na nfz i wszelkich srodków socjalnych.
#takaprawda #dzieci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jakim zapatrzonym w siebie trzeba b...

źródło: comment_hJbUb0XbHjyXrr1pcmyTnUYzwkufYJuI.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania niedlugo skończy się jak w USA.
W tym roku bodajże 80% noworodków było latynosami lub afroamerykanami ( ͡º ͜ʖ͡º) czyli społecznościami o najniższym średnim IQ i poziomie życia.
Reszta społeczeństwa pracuje na ich zasiłki przez co nie ma na hajsu na swoje dzieci(bo nikt z choćby jedną szarą komórką nie powoła na świat dziecka bez zapewnienia mu zdrowia i poziomu życia) i średnie IQ spada
  • Odpowiedz
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania Gardze takim ludźmi. Ludzie są #!$%@? niepdpowiedzialni. To ja się kurna zastanawiam czy warto przekazywać dalej DNA bo mam kilka przewlekłych chorób a tutaj tak bez refleksyjnie ktoś skazuje dzieci na cierpienie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Takie osoby jak już się urodziły kiedyś tam to moim zdaniem ok, są to żywi ludzie prawda? Dajmy im żyć, ale nie powinno pozwalać się im rozmnażać, jest coś takiego jak kastracja - sorry, lub tez mniej inwazyjnie to nazywając, wazektomia lub podwiązanie jajnikow. Wilk wtedy syty a i owca cała a nie tworzenie chorego społeczeństwa, z którego a nuz jeden potomek wyjdzie zdrowy, ale spłodzi znow coś chorego
  • Odpowiedz