Wpis z mikrobloga

#bieganie #polar #garmin

Polar Vantage V z wysylka z brytyjskiego amazonu za ~1200zl, wersja z pasem HR za okolo 1450zl.

https://www.amazon.co.uk/Polar-Unisexs-Vantage-Multisport-Watch/dp/B07G8GH4DN/

Jesli ktos szuka odmiany od garmina, ewentualnie chcialby zobaczyc co konkurencja wymyslila, okazja jak znalazl.

DC Rainmaker: https://www.dcrainmaker.com/2018/12/polar-vantage-v-multisport-review.html
PurpleHaze - #bieganie #polar #garmin

Polar Vantage V z wysylka z brytyjskiego ama...

źródło: comment_Tu7aBWjflnBkhVPy9kX5DbjMhXHIFpCP.jpg

Pobierz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@PurpleHaze: oczekuje dnia w którym firma Polar wprowadzi niezwykłą innowację polegająca na możliwości wyświetlenia procentowej wartości stopnia naładowania baterii w dowolnym momencie, a nie jedynie w sytuacji gdy zegarek a) jest ładowany b) nie krzyczy "słaba bateria, podłącz w prąd" co oznacza 11%. Ten #!$%@? pasek wskazujący poziom naładowania to takie gówno i tak strasznie mnie #!$%@?, że serio, następny zegarek jaki kupię to Garmin i tylko dlatego, że będę mogła
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: zainteresowałem się nawet, czytałem opinie o Vantage M. Sporo ludzi pisze o kiepskiej dokładności pomiaru HR z nadgarstka oraz zbyt ciemnym wyświetlaczu. Czy ten zegarek może buc rozważamy jako konkurencja dla Garmin FR235/45?
oczekuje dnia w którym firma Polar wprowadzi niezwykłą innowację polegająca na możliwości wyświetlenia procentowej wartości stopnia naładowania baterii w dowolnym momencie, a nie jedynie w sytuacji gdy zegarek a) jest ładowany b) nie krzyczy "słaba bateria, podłącz w prąd" co oznacza 11%.


@mozgogrdyczka: taka funkcjonalność już jest - pojawiła się chyba w ostatniej dużej aktualizacji (4.0). Nazywa się to
"menu szybkich ustawień".

Polar Vantage V User Manual strona 29.
@skydancer: pomiar z nadgarstka zawsze bedzie niedokladny, takie uroki tego pomiaru, przy spokojnych aktywnosciach jest ok, ale przy gwaltownych zmianach intensywnosci, juz sie gubi. Stad nie sprawdzi sie na silowni, ani przy bieganiu np interwalow. To dotyczy tak samo polara, jak garmina suunto i calej reszty.

Vantage V jest oczko wyzej od wymienionych przez ciebie. No moze poza 245 ktory ma chyba mozliwosc streamu muzyki i platnosci garmin pay, bo polar
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: dzieki za obszerną odpowiedź. Na Vantage V mnie nie stać, ale rozważam Vantage M. Czysto do biegania i roweru. Jak z jasnością ekranu w Polarach? Kilka osób w recenzjach narzekało, że kiepsko.
@PurpleHaze cena super jak za najwyższy model polara. Niestety w momencie gdy w garminie wprowadzili mapy, płatności, muzykę IMHO garmin mocno odskoczyl konkurencji. Nie widzę żadnego argumentu żeby się przesiąść. I mówię to jako poprzedni użytkownik polara do którego mam nadal sentyment. W sumie brakuje mi tylko kilku rzeczy, które są w platformie polara, a w garminie nie ma. Ale to drobne szczegóły.

Dobra, teraz widzę że w komentarzu wyżej napisałes dokładnie