Wpis z mikrobloga

Recenzja #deathstranding wykonana przez lubianego videogamedunkey

Co co grali potwierdzają? Walki z bosami są banalne? Całe to łażenie równie dobrze mogłoby być zastąpione innymi czynnościami i nie miałoby to wpływu na odbiór historii? To łażenie faktycznie jest tak irytujące?

W RDR2 jazda konno oddawała klimat westernu, co osobiście bardzo mi się podobało. Potęgowała klimat przedstawianej historii tak, jak to było w westernach.

#ps4
  • 8
@mlnrz: Po części ma rację. Walki z bossami są fajne wizualnie i design bossów jest bdb ale po ich pokonaniu nie ma poczucia osiągnięcia czegoś. Sama walka jest nijaka. Przy łażeniu nie wspomniał nic co czyni to atrakcyjnym, czyli współpracy z innymi graczami. To jest clue tej gry. Co prawda można by to lepiej zaprojektować. W świece brakuje ciekawych miejsc do zwiedzenia i odkrycia na własną rękę. Wszędzie prowadzą nas misje
To łażenie faktycznie jest tak irytujące?

W RDR2 jazda konno oddawała klimat westernu, co osobiście bardzo mi się podobało.


@mlnrz: osobie która pisała recenzję zapewne nie podobało się jeżdżenie w rdr, jeżeli potrafiłeś to docenić to i dziełem hideo się nie zawiedziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)