Wpis z mikrobloga

Towarzystwo chrystusowców z którego pochodził ksiądz, który molestował "Kasię" skrytykowało Michalkiewicza za ujawnienie jej prawdziwych danych. Tymczasem na wykopie zagorzali fani Michalkiewicza, niczym stare baby pod kościołem nie odpuszczą ofierze...

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #shitwykopsays #polska #patologiazewsi #4konserwy
Pobierz saakaszi - Towarzystwo chrystusowców z którego pochodził ksiądz, który molestował "Ka...
źródło: comment_6MrxkOkWQwGcYi0vH0TXVGwFAkU8FS0u.jpg
  • 77
@saakaszi: wogóle ja nie rozumiem tego całego bełkotu Korwinów, Michalkiewiczów i innych Prawaków, ktorzy mówią o tym że te dziewczynki "pchały się do łóżka" albo że inne będą bo wysokie zadośćuczynienia. Jeszcze gdyby była mowa o dorosłych kobietach to rozumiał bym że mogą uważać że niektóre same zaoferują o później pozwą o gwałt, bo czasem takie pozwy się zdarzają (aczkolwiek nie jestem za bezpodstawnym victim blaming). Tutaj niestety jest mowa o
@saakaszi: fajnie mój kontrowersyjny komentarz zrobił to co miał wywołał ból tylnej części ciała
bezkrytucznie myślących użyszkodników
Dziękuje wszystkim minusującym mamie,tacie i rodzicom.
a co do Stacha to go nie bronie ale póki co mamy słowo przeciw słowu ,ale wy łykacie w ciemno co ta biedna "ofiara" napisze jako prawdy objawione.
tylko dlatego że jest "ofiarą"pedofila z kleru co potwierdza że nie ma z wami sensu dyskutować.
Jeszcze raz dziękuje że