Wpis z mikrobloga

Towarzystwo chrystusowców z którego pochodził ksiądz, który molestował "Kasię" skrytykowało Michalkiewicza za ujawnienie jej prawdziwych danych. Tymczasem na wykopie zagorzali fani Michalkiewicza, niczym stare baby pod kościołem nie odpuszczą ofierze...

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #shitwykopsays #polska #patologiazewsi #4konserwy
saakaszi - Towarzystwo chrystusowców z którego pochodził ksiądz, który molestował "Ka...

źródło: comment_6MrxkOkWQwGcYi0vH0TXVGwFAkU8FS0u.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Deska_o0: @Xandra

Nie. Nie widzę sensu w dyskusji z osobą którą orzą jej własne źródła, a po dostaniu całej listy publikacji medycznych wyzywa rozmówcę, że jest na poziomie płaskoziemców i antyszczepionkowców.

Przykład: w średniowieczu nie było chirurgii i wrzucenie linka do strony z opisem przeszczepów skóry i amputacji w średniowieczu w jednym poście
  • Odpowiedz
Do tego organizacja jest mało wiarygodna bo nie wie jak działa rejestr p-------w.


@KakaowyTaboret: ale przecież w tym rejestrze nie ma duchownych, parasol ochronny jest ogromny, a ty również starasz się wybielić tych zwyrodnialców więc nie widzę sensu w odpisywaniu
  • Odpowiedz
ale przecież w tym rejestrze nie ma duchownych, parasol ochronny jest ogromny, a ty również starasz się wybielić tych zwyrodnialców więc nie widzę sensu w odpisywaniu


@Deska_o0:

Ja? Ja kiedyś sam obliczyłem na wykopie i uważam, że wśród księży jest NADREPREZENTACJA p-------w. Wybielam rzeczywiście jak jasna cholera
  • Odpowiedz
@xandra:

Bo jak przychodzi do argumentów to tracisz werwę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ty też masz wspólne cechy z Trumpem- jak coś się nie zgadza z Twoim światopoglądem to żadne badania i artykuły naukowe nie przekonają Cię do zmiany zdania. W sumie to fanatyzm masz wspólny z katolami ;) Dostałaś ode mnie kilka artykułów, składów leków a i tak idziesz w zaparte, zupełnie jak Trump i
  • Odpowiedz
A co do rejestru- wiesz, że są tam tylko osoby które popełniły brutalny g---t (odpowiedni paragraf KK) a księża mający raczej łatwy dostęp do dzieci


@KakaowyTaboret: chciałem ci odpisać ale potem doszedłem do tego fragmentu. Zapewne gwałcą je tylko trochę albo są delikatni. Ha tfu obrońco p-------w w sutannach na ciebie
  • Odpowiedz
: chciałem ci odpisać ale potem doszedłem do tego fragmentu. Zapewne gwałcą je tylko trochę albo są delikatni. Ha tfu obrońco p-------w w sutannach na ciebie


@Deska_o0:

xD Rozbawiłeś mnie. Nie ja tworzyłem rejestr p-------w i nie ja tworzyłem kodeks karny byś pluł na mnie z jego
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: i znowu ściana tekstu nie na temat, a moich pytań o to co zrobiłeś żeby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości nie widzisz, leć dzbanie na czarno, kolor mafii której tak zaciekle bronisz więc pewnie ci się spodoba
  • Odpowiedz
: i znowu ściana tekstu nie na temat, a moich pytań o to co zrobiłeś żeby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości nie widzisz, leć dzbanie na czarno, kolor mafii której tak zaciekle bronisz więc pewnie ci się spodoba


@Deska_o0:

Sam mówię, że jest nadreprezentacja p-------w wśród księży xD

A co zrobilem by zapobiec? Mowilem ludziom ktorzy robili warsztaty by uczulili dzieciaki na wykorzysytwanie seksualne. A ty co zrobiłeś?
  • Odpowiedz
Mnie już o nic nie chodzi, daj mi święty spokój.


@xandra:

Najpierw zaczynasz dyskusję, że się Ciebie boję i bym nie prowokował, a potem tradycyjnie po wklejeniu całej listy cytatów ze źródłami kończysz dyskusję ¯\_(ツ)_/¯ już nawet zacząłem szukać innych artykułów by uprzyjemnić Ci dyskusję :)

Trzymaj się w tej robocie i nie dostań jobla xD
  • Odpowiedz