Wpis z mikrobloga

Towarzystwo chrystusowców z którego pochodził ksiądz, który molestował "Kasię" skrytykowało Michalkiewicza za ujawnienie jej prawdziwych danych. Tymczasem na wykopie zagorzali fani Michalkiewicza, niczym stare baby pod kościołem nie odpuszczą ofierze...

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #shitwykopsays #polska #patologiazewsi #4konserwy
saakaszi - Towarzystwo chrystusowców z którego pochodził ksiądz, który molestował "Ka...

źródło: comment_6MrxkOkWQwGcYi0vH0TXVGwFAkU8FS0u.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

powiedz to piętnowanym małoletnim ofiarom księży


@Deska_o0:

Znam prawicowców którzy zwalczają pedofilie w kościele i co? Na dodatek to co napisałeś, oznacza, że większość prawaków broni p-------w- mocne słowa nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No i bronienie sprawców to nie tylko domena prawicy- pamiętasz jak broniono Polańskiego? I nie kojarze by broniły go środowiska stricte prawicowe.

Korwin to komunista, zapomnialem, wybacz
  • Odpowiedz
powinien złapać za to perma. Tacy użytkownicy to wstyd dla Wykopu


@przeciwko78: domaganie się dowodów przy oskarżeniu kogoś nie jest wstydem o obowiązkiem. Wstydem jest kogoś pomawiać, a oskarżenia bez dowodów są pomówieniami.
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: nie reprezentuje lewicy więc mnie nie pytaj, a przykłady które podałeś nie skreślają win katolików piętnujących ofiary, a przypadków jest bardzo dużo i co chwila wychodzą kolejne, dopóki ktoś z tym nie zrobi porządku to tak obowiązuje odpowiedzialność zbiorowa i wszyscy sa pośrednio winni za zgodę na przenoszenie po parafiach
  • Odpowiedz
win katolików piętnujących ofiary, a przypadków jest bardzo dużo i co chwila wychodzą kolejne, dopóki ktoś z tym nie zrobi porządku to tak obowiązuje odpowiedzialność zbiorowa i wszyscy sa pośrednio winni za zgodę na przenoszenie po parafiach


@Deska_o0:

Łącznie z tymi którzy nie tolerują pedofilii, są na nią wyczuleni, a nawet Ci którzy pomagają dzieciom z traumą... Czyli w sumie większość
  • Odpowiedz
Spoko za winy mniej niż 1% będzie odpowiadać kilka milionów ludzi, żaden problem xD


@KakaowyTaboret: trudno żeby za winy hierarchów kościoła nie obarczac ludziktórzy dają na to przyzwolenie

Z tego co kojarzę to w Polsce aktualnie odbywających karę pedo-księży jest około
  • Odpowiedz
trudno żeby za winy hierarchów kościoła nie obarczac ludziktórzy dają na to przyzwolenie


@Deska_o0:

O narzekaniach na biskupów słyszę tak długo jak żyję. Podobnie jak na księży i to, że nie mają jeszcze żon. Wiesz, że taki przeciętny Kowalski nie może powiedzieć do biskupa, spadaj ze
  • Odpowiedz
więc skąd k---a odpowiedzialność zbiorowa?


@KakaowyTaboret: brak sprzeciwu to przyzwolenie więc jaka odpowiedzialność zbiorowa? Zresztą po co ja się rozpisuje jak sam ich bronisz nawet tutaj

a ilu przeniesiono do innej parafii?

Daj te statystyki sam jestem ciekaw. uważam, że nie więcej niż 20,30% maximum tego którzy
  • Odpowiedz