Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem jak typek się wycofa to trzeba kręcić małysza, że konkurs nieuczciwie wygrany przez zmowę i nacisk innych uczestniczek. Też mnie #!$%@? jak media przedstawiają tą sytuację. To nie jest "żart" ani "prank", bo stawiam, że większość tu zgromadzonych głosowało na pana prosto z serca.
MEDIA
#krosno
  • 9
  • Odpowiedz
@Modern_Talking: Opinia google lub komentarz na fejsie: "Bardzo podoba mi się w Waszej galerii, często odwiedzamy ją z moją żoną i 5-letnim Pawełkiem. Jednak czuje pewien psychiczny niedosyt przechadzając się po sklepach. Ewidentnie brakuje mi tu czegoś... jakiegoś męskiego pierwiastka, elegancji, zdecydowania i spontaniczności."
  • Odpowiedz
@Modern_Talking: ,,Niektórzy wykopowicze zrobili już screeny regulaminu. Nie wierzą, że ich akcja zakończy się happy endem. Mój rozmówca zapewnia, że nie mają co się martwić o nagłą zmianę regulaminu. – Plebiscyt trwa i nie jest przesądzony. Wszystko się jeszcze może zdarzyć – dodaje.,, Jesteśmy siłą o której Wam się nie śniło xD
  • Odpowiedz
@Modern_Talking: Tak bo głosowanie lajkami na fejsbuku takie poważne, za kilka złotych można by wykupic kilka tysięcy chińskich lajków z fejkowych kont i wtedy można by mówić o manipulacji mimo że hej - lajk to lajk xD.
A tak to galeria Krosno dzięki tej akcji jest na głównej kilku wiodących portali a impreza mam wrażenie że dopiero się rozkręca, ktokolwiek jest właścicielem tej galerii powinien wykopkom lizać buty a nie
  • Odpowiedz