Wpis z mikrobloga

@Stalowa_Figura: To jest kwestia przyzwyczajenia. Gdy miałem dłuższą przerwę też mi bardzo przeszkadzał tytoń i źle się czułem w podobnych przypadkach do twojego. Ale jak palisz często to zwyczajnie organizm się przyzwyczaja i nie reaguje aż tak źle.

Też ważne jest to czy leczysz tą astmę :P
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: Bo e-papierosy są od 18 roku życia. A w internecie każdy może być +18 i dzieci sobie zamawiały do paczkomatu więc to ograniczono

To jest piękne #!$%@? budżetu NFZ na takich ludzi, ma astmę/POCHP i dalej pali.
Ale leki refundowane to dej dej dej
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: możesz zamówić z chin, np aliexpress. Jest zakaz sprzedawania e-papierosów przez internet, bo gimby zamawiały, a są od 18 roku życia. Albo mozesz znależć odpowiednią grupę na facebooku np epapierosy kraków lub inne miasto, tam juz jest wolna amerykanka, ale raczej używki. Ja mam górę cubis 2, która kosztuje 70zł a jedna grzałka do niego to 6zł, dół to elaf pico za jakąś stówę. Liqiudy robię sam i wychodzi
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL Mam 25 lat i choruje na astmę od 20lat.. Jak chcesz w wieku 50 lat oddychać przez rurkę w gardle to pal. ;>
Ja paliłem.. Ale rzuciłem jak mi lekarz właśnie powiedział, że mam 98% oddychania przez rurkę w gardle. ;>
  • Odpowiedz
@Eskeel: Wiem jakie są konsekwencje, parę razy przez długi czas nie mogłem powietrza złapać gdy wracałem z imprezy na której wypaliłem dwie paczki w kilka godzin. Chcę rzucić, ale na chwilę obecną jest to dla mnie zbyt trudne.
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL Ja paliłem 8 lat.. Wieczne kaszlałem, problemy z drogami oddechowymi, wieczna ropa w zatokach.. Dużo tego aż poczytałem i spróbowałem niqutin spray, czyli nikotyna w spray i tak już nie pale od 600 dni i nie ciągnie mnie nawet do fajek. Ciężko się przyzwyczaić bo jest okropne w smaku ale jak na palacza który miał ksywe "Lokomotywa" i wypalał dwie paczki dziennie to mi się udało. ( ͡° ͜
E.....l - @SiemkaKtoPeeL Ja paliłem 8 lat.. Wieczne kaszlałem, problemy z drogami odd...

źródło: comment_NPOFtvP9IaVeiwngN4gFLEHY7FR9NNNQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Eskeel: Gratulacje :)

Pomału zaczynam sprawdzać różne "metody" na rzucenie palenia ale u mnie jest problem że jestem uzależniony od czynności/przyjemności z palenia niż od samej niekotny. Czyli zwyczajnie palenie sprawia mi dużo przyjemności, uwielbiam np. zapalić papierosa wieczorem w ogródku :P
  • Odpowiedz