Wpis z mikrobloga

@tech_nick: Właśnie myślałem ostatnio nad kupnem e papierosa. Tyle że kilka lat temu paliłem a mimo to ciągle miałem ochotę zapalić normalnego papierosa. Bardziej jestem uzależniony od czynności palenia, takiej rutyny np. czekam na coś to zapale, nie mam co robić to zapale niż od nikotyny :/
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: często chodzi głównie o czynność - dlatego jakieś gówno plastry z nikotyna nie wystarczają. kupiłem efajka rodzicom którzy palili z 1000 lat, na początku palili jedno i drugie potem coraz więcej e, teraz jedno już przestalo a drugie przyjmuje homeopatyczne dawki nikotyny, polecam ten lifestyle
  • Odpowiedz
@smk666: Gdy paliłem ten lewy tytoń to budziłem się w nocy i powietrza złapać nie mogłem, momentami mało brakowało bym pożegnał się z życiem. Przy normalnych papierosa jest trochę lepiej, co nie zmienia faktu że przy takich chorobach płuc z paleniem tego syfu czeka ciężka śmierć :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SiemkaKtoPeeL: Nie wiem jak to robisz xD mam astmę, nie palę, nie paliłam i nie będę palif, ale wystarczy bym na przystanku, przypadkiem, zaciągła się dymem z czyjegoś papierosa, by ludzie pytali się mnie czy potrzebuje karetki.
  • Odpowiedz