Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SiemkaKtoPeeL: kup epapierosa tylko nie jakieś gówno patyczek tylko co najmniej smok v8 albo jakieś mody. Do tego na początek premix + shoty nikotyny 18mg. Paliłem tyle samo co ty, całkowicie przeszedłem na epapierosa bez problemu. A i najlepiej robić własne liquidy bo te sklepowe jebią chemią strasznie. Jakbyś się zdecydował to pisz pomogę Ci z robieniem liquidu, kręceniem grzałek. Ja osobiście mam SMOK V8, rocznie wydaję na epapierosa do 300
@SiemkaKtoPeeL Też tak miałem, czytałem, że ten nałóg to w głównej mierze opiera się właśnie na przyzwyczajeniu, tej rutynie mniejsza część to faktyczne uzależnienie. Ja z e-papierosami miałem krótki epizod bo miesiąc.. Bo wylądowałem w szpitalu, tak mnie astma złapała, że po prostu aż się zdziwiłem bo ostatni taki atak miałem w wieku 9 lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SiemkaKtoPeeL: co do przyzwyczajenia - doskonale Cię rozumiem. Chodzi o dym, ja przykładowo uwielbiam puścić dyma i gwarantuję Ci że jak #!$%@? taką chmurę jak smok, która smakuje wybornie to nie wrócisz do fajek, fajki nie mają żadnej przewagi nad epapierosem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SiemkaKtoPeeL: na astmę choruje przewlekle od urodzenia - od pary dobrych lat nie mam orzeczenia, z racji na poprawienie się i powiedzmy zanik. Biorę za to wciąż na alergie + montelukast i na wszelki mam budherin czy jakoś tak. Palę 3 lata, obecnie 3/4 paczki na dzień. Czuję się dobrze, ale to jest idiotyczne. Niestety, czasem lepsze to niż szukanie ucieczki w czymś innym..