Wpis z mikrobloga

@hubertbigbrother: po stronie Kamila. Wiele rzeczy można tolerować, ale nie wyzwiska od meneli na dwójkę zmarłych ludzi. Mateusz ten pieprzony egoista ma ojca i ma matkę i może liczyć na ich wsparcie, a Kamil nie może, bo nie żyją. Każdy kto kogoś stracił wie ile człowiek by czasem dał żeby chociaż przez chwilę móc zobaczyć jeszcze raz tego człowieka, a tutaj deptać to wszystko...
  • Odpowiedz
@hubertbigbrother: Hubert, jak Cie szanuje, co Ty za pytania na Wykopie zadajesz? Ha tfu na stópkarza zboczeńca i agresora. Lepiej trzymajcie blisko ochronę bo ja mam obawy,że kiedyś za nóż złapie( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@hubertbigbrother: Oczekujesz odpowiedzi na pierwsze pytanie Hubert ?,jeśli pytasz kto bardziej zawinił to Mateusz ,po czyjej jestem stronie -Kamila .Jak oddać głos -dam głos za Kamilem a obróci się przeciw niemu że to on był bardziej winny. Większość może nie zrozumieć czy oczekujesz głosowania na pierwsze pytanie czy drugie ?
  • Odpowiedz
@hubertbigbrother: oczywiście że zawinił Mateusz. Ile razy już wyzywał Kamila a on mu nie odpowiadał, ignorował, ale wkoncu chłop nie wytrzymał i też pękł, bo ile to można. A potem się dziwi że są gorące krzesła jak on to mówi. Na co wyśmiewa się że on nie zna angielskiego? Po co wjeżdża na jego rodziców? Jeżeli nie wierzy w jego historię to niech nie ocenia tylko wyjdzie i się dowie i
  • Odpowiedz