Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
odkryłam że nie kocham swojego chłopaka. nic do niego nie czuję, nie lubię o nim rozmawiać i z nim, jest mi bardziej obojętny od randomowej osoby na ulicy, nie ufam mu i irytuje mnie w nim wszystko. życzcie mi dobrego rozstania.
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozstanie #zerwanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 19
OkiełznanaKreatura: @wysuszony według mnie można dojść do takiego wniosku po czasie. Nie napisała, ile jest z chłopakiem. Ludzie bardzo często oczekują miłości po zauroczeniu, a są sytuacje, w których to nie następuje w taki sposób, jakbyśmy chcieli. Sa różne definicje miłości. Przyjaźń również jest miłością. Obecny pęd życia sprzyja temu, aby z zauroczenia przechodzić płynnie do zwykłej codzienności, w której masz nie zwracasz do końca uwagi, czy na pewno to jest
@AnonimoweMirkoWyznania:

ale dobrze się żyje gdy stawia żarcie na mieście, wozi, zapewnia rozrywkę, towarzystwo, małe wypady za miasto, gdy masz komu swoje pierdoły opowiedzieć, wyżalić się

szukaj drugiej gałęzi ale obecną nadal trzymaj

pozdro p0lki