Wpis z mikrobloga

@bartosz325: ty tak serio? Przechodzisz ze skrajnosci w skrajnosc. Można mieć udane życie towarzyskie w młodości i być wartościowym człowiekiem w dorosłym życiu, wiesz o tym? Nawet zaryzykuje stwierdzenie, że osoby które nie zaznaly młodości są upierdliwymi pierdzelami na starość
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: Nie, rozwijam się robię badania naukowe w wieku 22 lat (powiem tyle że IT). Mam IQ 130 i od czasu do czasu siedzę na wykopie, żeby zobaczyć jak to jest w niższych klasach społecznych.
  • Odpowiedz
@bartosz325: od czasu do czasu? Masz ponad 200 wpisów na mikroblogu ( ͡° ͜ʖ ͡°)- i nie są w żaden sposób ani wyróżniające się, ani tym bardziej wybitne.
Niższe klasa społeczna? A jaka to jest Twoja wyższa klasa? 130 IQ, to nie jest jakiś wielki wyczyn.
  • Odpowiedz
@Kaktus80: Mam jakiś znajomych na fb. Przez grupy fb się komunikuję i zanim dojdę to powiadomień to czasem przewinie mi się jakieś zdjęcie. Zwykle leci na czarno taki użytkownik, ale widocznie jeszcze coś zostało z poprzednich lat.
  • Odpowiedz
już widzę jak naukowiec IT siedzi na wykopie i pisze wysrywy o tej złej, zdemoralizowanej młodzieży

@Kaktus80: Już widzę, jak naukowiec IT siedzi na wykopie i pisze "wysrywy" o tym jak to w dzieciństwie walił jabole po szkole z patologicznymi kolegami dresiarzami, a teraz wszyscy wyrośli na normalnych ludzi "xDDDDD".

Jakoś wątpię. Domyślam się, że ci wszyscy tutaj, którzy "przeżywali młodość zamiast siedzieć przed komputerem", sami jeszcze nie skończyli szkoły.

Można mieć udane życie towarzyskie w młodości i być wartościowym człowiekiem w dorosłym życiu, wiesz o tym? Nawet zaryzykuje stwierdzenie, że osoby które nie zaznaly młodości są upierdliwymi pierdzelami
  • Odpowiedz
@ibilon: a moi maja się świetnie i jaki z tego morał? Wiadomo była też grupa pato i tam faktycznie pewnie połowa z tego jest tak samo pato jak była.

Patrząc po samym wykopie to najbardziej zawistne są te gnidy które nigdy nie zaznaly normalnego życia towarzyskiego.

Zresztą ty też musisz mieć niezłego jebla skoro dla ciebie popjawa gimbusow to demoralizacja społecznstwa.

A potem stulejki się dziwią że lochy lecą na
  • Odpowiedz