Wpis z mikrobloga

@DulGukat: Ojezu straszne, muzyka popularna z pewnością powinna nieść przekaz w postaci patriotyzmu, romantycznej miłości, wiary w boga i honoru, przecież do tego ludzie powinni tańczyć i pić wódę, wzniosłe wartości a nie jakieś głupoty!

@skajssdelimit: To gdzie podpiszemy umowę w razie czego ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Ja bym się chętnie założył o te sto koła.

@glowicajadrowa: No wiadomo, lepiej piwniczyć przed kompem albo chodzić
Pobierz Kaktus80 - @DulGukat: Ojezu straszne, muzyka popularna z pewnością powinna nieść prze...
źródło: comment_tVKUpbaHTRvXvPh0NLJN91NucrMdvPg7.jpg
@skajssdelimit: W zasadzie zapomniałem że żeby się założyć najpierw musiałbyś mieć takie pieniądze ale łatwiej pisać sobie jakieś wyjęte z dupy głupoty i zakładać o fikcyjny hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bartosz325: No to jest wina kultury niestety, europejskiej. Dzieciakom mówi się że uuuu, alkohol to zło, a dorośli potem sami popijają jak wlezie(do tego dochodzą filmy czy seriale), to młodzi tez chcą się tak bawić, nic dziwnego ¯\_(ツ)_/¯

A co do reszty która pisze, że lepiej zmarnować młodość będąc pijusem i imprezując niż siedząc przed kompem, to też jesteście jebnięci. Wam się wydaje że lepsze bo sami tak spędzaliście i wspominacie
@ChadimusPrzegrywus: Złoty środek to oczywiście spróbować i jednego i drugiego, i z żadnym nie przesadzić. Ja do około 20-21 roku życia byłem nie wychodzącym z domu przegrywem. Później nastąpiło przebudzenie i starałem się jak mogłem żeby nadrobić stracone lata, co moim zdaniem udało się tylko częściowo. Boję się pomyśleć co by było gdybym całą swoją młodość przeżył jako przemądrzały i gardzący towarzyskimi ludźmi piwniczniak, a przebudzenie przyszło mocno po czasie, na
nom i tak sie przezywa mlodosc, a nie przed komputerem


@drillResE: No tak, albo imprezki i picie albo siedzenie przed kompem. NIE MA INNYCH OPCJI POWTARZAM, NIE MA INNYCH OPCJI.
@Glace: Złoty środek to skończenie z kultem alkholizmu i realna dyskusja że #!$%@? się w weekend to nie jedyny sposób na spędzanie wolnego czasu ze znajomymi. To że ktoś ma akurat bekę z pijaństwa nie znaczy że jest tylko piwniczakiem, czy odludkiem.
To jest jeden z problemów, używanie retoryki wstydu wobec osób które nie piją(z papierosami to samo zresztą). I pamiętam dużo młodych to złamało, mimo że często nie byli chętni