Wpis z mikrobloga

a moi maja się świetnie i jaki z tego morał?

@Annaroth: Taki morał, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i "mieć się świetnie" znaczy coś innego dla przedstawiciela patologii, a co innego dla normalnego człowieka. Menel witając drugiego menela, na pytanie "jak się masz", odpowie "świetnie, znalazłem pół paczki fajek w śmietniku".

Nic dziwnego, że według ciebie mają się świetnie, skoro uważasz "popijawę gimbusów" za "normalne życie towarzyskie", a nie demoralizację społeczeństwa.

Ponownie, strach pomyśleć, co dla ciebie jest demoralizacją
  • Odpowiedz
@ibilon: źle, morał jest taki, że ty zadawales się z nieudacznikami skoro twoi znajomi uczestniczący w zwykłych popijawkach nie mają matur. Bo tylko tyle widzimy na zdjęciu,młodzieży pozuje do zdjęcia z alkoholem. Tyle. A ty sobie odpowiadasz jakieś z d--y teorie które podpowiada co twoja podświadomość.

Oczywiście że masz rację z punktem widzenia. Zatem zastanówmy się skąd u ciebie tak surowa ocena, zgola normalnej sytuacji? Chyba nie byłeś zbyt lubiany
  • Odpowiedz
Bo tylko tyle widzimy na zdjęciu,młodzieży pozuje do zdjęcia z alkoholem. Tyle. A ty sobie odpowiadasz jakieś z d--y teorie które podpowiada co twoja podświadomość.

@Annaroth: Nie tyle, bardzo dużo można wywnioskować z tego jednego zdjęcia. Tak jak z twojego komentarza można wywnioskować, że moje założenia o twojej, że tak powiem, pozycji społecznej nie były bezpodstawne, bo coś słabo u ciebie z gramatyką. Może zbyt wiele razy "zaznałeś młodości"?

Na
ibilon - > Bo tylko tyle widzimy na zdjęciu,młodzieży pozuje do zdjęcia z alkoholem. ...

źródło: comment_5k4q8c64jRGJqr0R0mkwJDZDHgLMg5Oa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wladca_morii: tak, tworzy się wspomnienia z mlodych lat. Ty tego nie pojmiesz bo nigdy takiego zycia nie zasmakujesz. I tak tak wiem, ze napiszesz mi ze nawet nie chcesz, ale mam w to w------e i kazdy chce to zycie przezyc po swojemu pozdro
  • Odpowiedz
Tak, bo są tylko dwie opcje prawda? Albo chlanie i bycie degeneratem albo bycie degeneratem i siedzenie na kompie.

@glowicajadrowa: A gdzie napisałem, że są tylko dwie opcje? To że spora część osób tak robiła nie oznacza, że wszyscy.
  • Odpowiedz
@bartosz325: Nie pytałem gdzie tego szukasz, czy to twoi koledzy, kuzyni czy sąsiedzi bo to mnie w ogóle nie obchodzi, ja pisałem o przejmowaniu się takimi bzdurami i pisaniem w związku z tym wysrywów na mirko.

@ibilon:

Wiadomo , każdy kto pije p--o albo pali to już śmieć i patus do odstrzału, ja to ostatnio jak widziałem że sąsiad pali papierosa pod klatką to od razu na policję zadzwoniłem, przyjechali, skatowali go, wyruchali w dupę i zawieźli na 10 lat odsiatki w monarze. Ty widzę szkołę już skończyłeś ale seminarium chyba jeszcze nie, nie wypada ci różaniec z kieszeni
  • Odpowiedz
@friboo: ja co prawda 18 lat kończyłem jak królowały jeszcze Nokie 3310 więc o robieniu sobie zdjęć z browarem ciężko, bo w aparacie na klisze szkoda było na takie pierdoły marnować filmu, ale też pamiętam jak się cieszyłem że browara w końcu mogę legalnie kupić. W czasach smartfonowych pewnie też strzeliłbym sobie fotkę z piwkiem w takiej okoliczności ;).
  • Odpowiedz