Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tinder #logikaniebieskichpaskow #przegryw

Mirki i Mirabelki, chciałam się wam wyżalić. Wystawił mnie dziś typ z tindera i czuję się jak totalny przegryw i kupa gówna. Nie pierwszy raz ktoś mnie w życiu oszukał, ale widać wciąż jestem zbyt naiwna, bo liczyłam na miłe spędzenie popołudnia... A tymczasem zmarzłam na Starówce i zaliczyłam kolejny spadek samooceny. To miało być pierwsze spotkanie kogoś z internetu i kolejnych chyba nie będzie, bo znowu straciłam zaufanie do ludzi.
Może ktoś chciałby porozmawiać? Może sama jestem sobie winna, że mam wiecznego pecha w życiu? No bo ja już nie wiem, co robię nie tak.

PS. Jeśli to czytasz, kolego z tindera, to wiedz, że przytulę dzisiaj kota zamiast ciebie. Mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś moim kosztem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Też raz mnie ktoś wystawił dla żartu i nadszarpnęło to moje już kiepskie zaufanie do ludzi, ale nie ma co się zrażać. Nawet kręta i wypełniona nierównościami droga czasami doprowadzi w dobre miejsce. Co prawda ja jeszcze tam nie dotarłem, ale nikt nie powiedział, że to prosta sprawa. A jak chcesz pogadać to śmiało! Lubię słuchać.
  • Odpowiedz
Jeśli to czytasz, kolego z tindera, to wiedz, że przytulę dzisiaj kota zamiast ciebie. Mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś moim kosztem


@AnonimoweMirkoWyznania: Wszyscy wiedzą że wy różowe będziecie przytulać kota zamiast chada (szczególnie na starość). Przecież jeden chad nie może być przytulany przez 30 lasek jednocześnie.
  • Odpowiedz
Umawiałem się z różnymi różowymi z tindera, nie raz na spotkaniu okazywało się z wyglądają trochę inaczej niż na zdjęciach itp ale nigdy nikogo nie wystawiłem. To straszne chamstwo.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie przejmuj się, miałaś po prostu strasznego pecha, że takie coś wydarzyło Ci się na pierwszym spotkaniu. Na tinderze są różni ludzie i takich co traktują rozmówcę jak zapychacz czasu, który można olać w dowolnym momencie też się paru znajdzie. Jak byś chciała to pisz na priv, to pogadamy, ale najważniejsze - nie obwiniaj siebie za to, że ktoś Cię wystawił.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: też tak raz zrobiłem jak przypadkiem tuż przed spotkaniem zobaczyłem, że laska jest znacznie bardziej otyla niż na zdjęciach. Nie wiem jaka była przyczyna u Ciebie, ale najlepsza rada to skupić się na sobie. Na lepsze Ci wyjdzie a za parę miesięcy będziesz miała większe zainteresowanie facetów. Fitness? Nauka czegoś ciekawego? Trzymaj się.
  • Odpowiedz