Wpis z mikrobloga

@terwer358: nie da sie, raz tak zrobiłem jak sie dostałem.
Rozmowa:
Ja: Cześć mamo, słuchaj wylądowałam na komisariacie...
Mama: jezus, co się stało, jakim cudem (w tle słyszę ojca dostajacego zawału) i co teraz, kiedy cie wypuszczą?
Ja; o 16, potem jadę do domu...
Mama: ale za co?
Ja: za 1370 miesięcznie ale przez 15 lat...
No i wtedy jakieś gratulacje (u ojca ruszył rytm i stemia opadła, ale qurwixy poleciały
Nie, kiedyś tyle się zarabiało, i to po kursie. W trakcie niego było coś 800. Obecnie jest na kursie coś kolo 1700 przez, pół roku. Jeśli coś pokręciłem to przepraszam, ale chyba nie ma nawet 2000. @GhostxT:
@Razzish: a ja mam 39lat
I też nigdy nie miałem problemów z #policja.
Raz byłem zatrzymany, gdy w wieku 18 lat zgarneli mnie z jakieś manifestacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nigdy mnie nie pobili na komendzie, choć byłem tam kilka razy, głownie aby złożyć zeznania jako świadek.
Nigdy nikt nie strzelał do mnie z paralizatora.
Dobre ziomki z mojego otoczenia mają przesrane przez policje. A To
@shadowsniper Jestem świadomy, że Polska to nie Stany, gdzie każda godzina służby jest pełna sytuacji potencjalnie zagrażających życiu, ale te stawki są nadal niskie w porównaniu z poziomem odpowiedzialności wziętym na kark. Przecież taki klimat płac przyczynia się do jakichś #!$%@? akcji, w których to policja nadużywa swojego autyrytetu. Bynajmniej nie odnoszę się do ostatnich wydarzeń z udziałem ulicznej patologii, a do wiadomości które chociażby w tym roku wypłynęły do mediów.
@Razzish: Ja za gówniaka spotkałem bardzo niemiłych, zaczęli szydzić sobie wulgarnie z mojego niedosłyszącego kolegi po tym jak ich wezwała SOK za to że po torach łaziliśmy. Nie mam nic do nich i też myślę, że głównie patologia ma z nimi problemy, ale raczej nietrudno byłoby patologię i pośród policjantów znaleźć.
@Razzish: W sumie u mnie podobnie. Z tym, że dwa razy w żuciu mnie zatrzymała policja (picie w miejscu publicznym i przejście w miejscu niedozwolonym xD). Kończyło się na krótkiej pogawędce, dostaniem najniższego mandatu i życiem dalej.
@Razzish: mam tak samo, kilka razy zatrzymywali mnie do rutynowej kontroli drogowej, raz dostałem zasłużony mandat za przekroczenie prędkości, ale mimo to wszystko odbyło się z kulturą i wzajemnym szacunkiem. Będąc #!$%@? na mieście wiele razy mijałem patrole, ale nic nie odwalałeś i nawet mnie nie wylegitymowali, a tutaj 21-latek diluje dwóm 15-latkom, w czasie rutynowej kontroli zaczyna uciekać, nie wykonuje poleceń, dostaje kulkę i ludzie z jakiegoś powodu są w