Wpis z mikrobloga

@Student_AWAS takie glupoty gadasz ze glowa mala.
Primo - gdyby mieli parkować jak każdy to nigdy by nie wysiedli z auta. Sam mam czasem problemy a jestem w pelni sprawny.
Secundo - to juz kwestia tego kto im przyznał niebieska kartę. A co powiesz na ludzi którzy parkuja na miejscu, otwierają drzwi na oścież, wyciągają z niego wózek inwalidzki, potem doczepiaja do wózka koła i dopiero wysiadają z auta? Im tez
  • Odpowiedz
@eragonn14:

3 - wystawi niebieską kartkę? ;]
2 - to fakt, dlatego miejsca parkinkowe powinny być większe, jak w USA. Auta rosną cały czas.
1 - to akurat już twoje domniemania. Czy by tak było, czy nie - ciężko stwierdzić.
  • Odpowiedz
@MojaPuffa: To zabezpieczenie antykradzieżowe, a nie "dioda informująca że automat", i nie ma nic wspólnego z tym typem skrzyni biegów. Możesz sobie zamówić zarówno do automatu i manuala. Po prostu w niektórych rejonach świata auta kradną lawetami/holownikami.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS absolutnie nie. Moja matka ledwo się nieraz porusza a żadnej karty nie posiada. Jej znajomy, emerytowany 48 letni policjant w pełni sprawny ma cukrzycę i staje na kopercie.

Już nie wspominając o modzie na inne głupoty typu miejsca dla mam, miejsca dla kobiet. Oczywiście wszystko możliwie najbliżej bo żadna z tych grup nie jest w stanie przejść 100m parkingu aby potem móc kilometry po sklepach robić.
  • Odpowiedz