Wpis z mikrobloga

  • 16
@Mhrok ostatnio straż miejska zgłaszała, że ma od groma zgłoszeń i się nie wyrabiają i zdziwiłem się, że przyjechali w niedziele wieczorem.

często stawają w chamski sposób na pasach i przed ale nigdy nie było reakcji.
Z aplikacji korzystałeś może?
  • Odpowiedz
@MojaPuffa: Aplikacja nie nadaje się do zgłaszania parkowania, niestety. Zgłoszenie potrafi "wisieć" przez 24h zanim zostanie wklepane do systemu strazy miejskiej.

Do kopert i przejść mają priorytet. Doświadczenie mówi, że czas dojazdu waha się w zależności od warunków 10-15 minut w najlepszych momentach, 30-40 minut normalnie, a czasem jak wypadnie dużo ważniejszych spraw to w trzy godziny docierają do tych "priorytetów".
Przy czym mówię o SM w Śródmieściu, bo w innych
  • Odpowiedz
@apee: tez właśnie tak pomyślałem, że to pewnie babka tam stanęła, a gość ją #!$%@?, że „nie widzisz, na jakim miejscu stanęłaś”? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Igrekpl: Kiedy widzę parkującego, co po zwróceniu uwagi reaguje jak piszesz, to odpowiadam: "Lepiej na jakieś schronisko czy inny WOŚP przeleje pan/pani tego tysiaka, a auto lepiej zostawić legalnie". ;)
  • Odpowiedz
@kowalus86: Raczej: kaśka po cholerę tu stawałaś ! Nie widzisz, że to miejsce dla niepełnosprawnych ?! Teraz odholowali mi auto... po cholerę ja po ciebie dzwoniłem...
  • Odpowiedz
Raczej: kaśka po cholerę tu stawałaś ! Nie widzisz, że to miejsce dla niepełnosprawnych ?! Teraz odholowali mi auto... po cholerę ja po ciebie dzwoniłem...


@Purple: raczej nie
  • Odpowiedz
@Naturmensch: Nic nie zostawiają, zostaje ślad w rejestrze pojazdów usuniętych - jak zadzwonisz na 997, 112


@Mhrok: Nie prawda. CPR (który obsługuje 112 i od listopada ubiegłego roku 997) nie ma wglądu do rejestru pojazdów odholowanych, skradzionych ani innych.
  • Odpowiedz
@insystem: O, to ciekawe. Wybacz, nigdy nie miałem okazji sprawdzić, a wszyscy radośnie przekonują, że nic się nie zmieniło w temacie tego, co można gdzie zgłaszać i sprawdzać.
Nie lubię tego, że nie ma policyjnego 997. :|
  • Odpowiedz
@furcio: Obecnie w Warszawie problemem jest to, że nie ma komu zlecać tych holowań - nie ma strażników, którzy mogą to obsłużyć, a policja nie ma za bardzo ochoty na takie zabawy, bo ma swoje problemy do robienia.
  • Odpowiedz
  • 32
@Mhrok Przecież to byłby złoty interes, nabrać w leasing lawet i #!$%@?ć holowaniami gdzieś na parkingi pod Warszawę. Może wtedy robactwo by się nauczyło parkować
  • Odpowiedz